activex

24 Kasım’da düzenlenen TEOG İkinci Oturumu’nun ilk testi olan Fen ve Teknoloji 09.00’da başlıyor. Bu zorlu bölüm pek çok öğrenci için belirleyici bir etken olarak karşımıza çıkıyor. Sınav sonrası Fen ve Teknoloji sorularını birlikte yorumluyoruz.
A+

A-
Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) Sınavı’nın ilk dönem oturumlarının ikincisi 24 Kasım 2016 tarihinde saat 09.00’da başladı. 3 ayrı dersten sınava giren öğrenciler için en belirleyici bölüm ve Fen ve Teknoloji bölümü olacak.

Öğrencilere Fen ve Teknoloji testinde 20 soru sorulacak. 20 soru için öğrenciye verilecek süre ise 40 dakika.

Sınav’ın sona ermesi ile birlikte pek çok öğrenci Fen ve Teknoloji soruları nasıldı? Fen ve Teknoloji soruları zor muydu? Fen ve Teknoloji testi yorumları gibi soruları ve cümleleri arayacak.

24 Kasım’da düzenlenen TEOG İlk Dönem İkinci Oturumunda öğrencilere Fen ve Teknoloji testinde şu konulardan sorular yöneltiliyor;

1. İnsanda Üreme, Büyüme ve Gelişme

2. Basit Makineler

TEOG Sınavı sona erdiği an, Fen ve Teknoloji Testi sorularını siz değerli adaylar ile birlikte yorumluyoruz. Fen ve Teknoloji soruları nasıldı? Fen ve Teknoloji soruları zor muydu? Fen ve Teknoloji testinde yanlış olduğunu düşündüğünüz soru var mıydı?

Altta bulunan yorum bölümüne görüşlerinizi yazarak hem binlerce aday ile paylaşabilir, hem de onların sınavının nasıl geçtiğini öğrenebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan TEOG 1. Dönem Fen ve Teknoloji soru ve cevapları - 24 Kasım 2016 başlıklı makalemizde Teog soruları ve Teogcevapları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:, 648 Okunma 24 Kas 2016

Yorumlar


Sen de Yorumla!