activex

Merhaba değerli okurlarımız Ankara sesli sohbet için aramızda bulunan bütün Ankaralı kullanıcılarımıza özel bir hizmettir.

Ankara ilinden bulunan bay ve bayan kullanıcılar iş yerinde ofiste, Evde, Canı sıkılan oldukça çok üyeler ve misafirler olduğunu iyi biliyoruz burada nasıl zaman geçire bilirim diyen okurlarımıza şöyle bir önerilerimizi tek tek yazacağız.

Türkçe, Sanat, Drama, Müzik, Hareket, Oyun, gibi bir çok daha etkinlikler mevcut olup bunların içinde sizde olup kendinize güzel zaman yaratabilirsiniz.

Müzik, etkinlikleri Şiir geceleri ve buna benzer el kaldırarak sıraya girip kendinize özgün eserler armağan edebilirsiniz.

Adından da anlaşılabileceği gibi kullanıcılar daha çok Ankara sohbet toplantılarının içeriğindeki başlıca unsur sohbettir.

Günlük Misafirlerimizin yaptığı bir çok yaşama dair her konuda kameralı sohbetlerin yapıldığı odalarda daha çok halk müziği, halk sohbetleri, eğlencelik oda için oyunlar, seyirlik oyunlar gibi etkinlikler ile Yarışma, Dostluk ile bilinen bir önemli yer tutmaktadır.

Benzer işleve sahip farklı yöresel Canlı odalarımızda unsurların aynı başlık altında bir araya getirildiği Günlük sohbet Değişik olan insanların yanı sırasında güzel etkinlik konusunda uygun olduğu kadar daha çok seviye çerçevesi içinde hareket ederek görevli arkadaşlarımızın takibinde daha çok hoş etkinlikler yapıla bilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Sohbet hattı canlı sohbet odaları başlıklı makalemizde Canlı, Canli sohbet ve Hat sohbet hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar


Sen de Yorumla!