activex

Unutmayınki kadınlar çok hassastır ve önemsenmek isterler. Öncelikli kuralınız onu önemsediğinizi belli etmek olmalı. Onları hep yakından takip etmelisiniz.

Özellikle erkekler için birine onu sevdiğini yada hoşlandığını söylemek, bir ilişkiyi başlatmak oldukça zor gelir.

Bazı kişilikler özellikle de çekingen olanlar için bu durum eziyet halini alabilir. Erkek, hem sevdiği kadına açılamamanın sancısını çeker hem de kişiliği dolayısıyla mutsuz olur. Ve çoğunlukla da açılamaz. Oysaki genelde iyi tekniklerle biraz da çaba ile bu durum aşılabilir. İyi bir ilişkinin kapıları açılabilir. Bunun için bu yazıyı iyi okumak, iyi uygulamak yetecektir. Sonrasında mutlu bir birliktelik sizin olacaktır. Korkmayın ve kararlı olun. Bunu yapabilirsiniz.

Duygularınızdan emin olun. Unutmayın siz kendinize inanır ve güvenirseniz, o da size inanıp, güvenir. Böylece dürüst bir şekilde onu etkilersiniz. Kalabalıklar içinde teklif etmek yerine onunla daha sakin konuşabileceğiniz ve onun da başkasından etkilenerek size cevap vermeyeceği yani sadece kendi iradesi ile size geleceği bir ortamda konuşun. Sizin kendinizi en iyi hissettiğiniz bir gün seçin. Siz rahat ve iyi olursanız duygularınız da daha rahat ona geçecektir. Heyecanlanmaktan utanmayın. Kızlar kendilerini heyecanlandırdıkları erkekleri daha sempatik ve tatlı bulurlar. Size mutlaka bir şans verecektir.

İmkânınız var ise onu iyi tanıyın en sevdiği yerlerden birinde en sevdiği çiçek ile onu etkileyebilirsiniz. Kendini değerli hissedecektir. Bu da size karşı düşüncelerinde daha ılımlı olmasını, size fırsat tanımasını daha iyi bir şans ile destekleyecektir. Unutmayın bu zor bir süreç ama her güzel şeyin bir zorluğu vardır. Ve sevdiğiniz kadının buna değdiğini unutmayın.

Bir önceki yazımız olan O Beni Prenses Peri Sanıyor başlıklı makalemizde nil peri şahinkaya, o beni prenses peri sanıyor o ses türkiye ve o beni prenses peri yapıyor sözleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:,,,, 811 Okunma 10 Kas 2016

Yorumlar


Sen de Yorumla!