activex

Son dönemlerde sağlık alanında tanıdığımız Ender Saraç 1959 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. 1990 yılından itibaren birçok çalışmalara ve başarılara imza atan Saraç sağlık alanında birçok gelişmenin olmasına katkı sağlamıştır. İstanbul’a geldiği ilk zamanlarda UNİFORM Sağlık ve Estetik Merkezi’nde Nükhet Duru ile çalışmış ve sonrasında Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek Doğal Tıp ve Estetik Merkezi kurarak adını Hay Sağlık Merkezi koymuştur. Günümüze kadar gelen ve birçok alanda hizmet veren Hay Sağlık Merkezi ve Ulus Doğa Arınma Merkezi’nin kurucularından olan Ender Saraç yazdığı kitaplar ile bilim adında büyük gelişmeler sağlamıştır. Belirli bir dönem en çok satan kitaplar arasında olan Ayurveda adlı kitabı insanları doğal ve sağlıklı yaşam ile alakalı bilinçlendirmek amacıyla yazılmıştır.

Ender Saraç ve Mesleki Özellikleri

Sağlıklı bir şekilde kilo verme ve zayıflamak için en iyi yöntemleri araştırarak hastalarında uygulayan ve koruyucu hekimlik yapan Ender Saraç Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı olan Akupunktur sertifikası olan kaliteli bir doktordur. İlk çıkardığı kitabı yanında çıkardığı diğer kitapları Ayurveda Sağlıklı Zayıflama, Doğanın Şifalı Eli, Ruhsal Gelişim ve Kader ve Ramazan’da Sağlıklı ve İnce Kalın adlı kitapları ile doğal ve sağlıklı bir vücuda sahip olmanın yollarını okurları ile paylaşmıştır. Birçok ilke imza atan ve sağlık alanında Türkiye adına oldukça fazla çalışmalarda bulunan Ender Saraç ülkemizde bir ilk gerçekleştirerek ilk diplomalı astrologlardan biri olmuş ve bu alanda özel çalışmalar gerçekleştirmiştir. Dr. Ender Saraçtarafından desteklenen ve Amerika’da FDA tescilli olan Formula7 zayıflama preparatı Saraç’ın hastalarına önerdiği ve sosyal ortamlarda oldukça fazla tanıtımını yaptığı yardımcı bir uygulamadır.

Ender Saraç’ın Diyet Anlayışı

Ender Saraçın sağlık ve sağlıklı beslenme adına yaptığı yazılarını veya konuşmalarını kitaplarını elde ederek detaylı bilgilenmeniz mümkündür. Birçok kanalda sağlık alanında yaptığı programları ve konferansları olan uzman doktorun videolarını, internet üzerinden izleyerek kolaylıkla püf noktaları öğrenir ve ideal kilonuza sağlıklı bir şekilde ulaşmak için faydalı bilgiler edinebilirsiniz. Sağlıklı bir şekilde zayıflama konusunda bireysel olarak özelliklerinizi araştıran ve belirli testler yapan Ender Saraç size özel hazırladığı diyet programları ve kendinizin de bilgilerinden yararlanarak hazırlayabileceğiniz diyet listesi sayesinde fazla yağlarınızdan kurtulabilirsiniz. Bunun yanında Ender Saraç veya diğer uzman doktorların desteklediği yardımcı preparatları veya zayıflama konusunda kendi geliştirdiği bitkisel çayları hazırlayarak veya satın alarak kilo verme sürecinizi hızlandırabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Hollywood Diyeti ile Kilo Vermek Mümkün mü? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

491 Okunma 10 May 2017

Yorumlar


Sen de Yorumla!