activex

1.Yaşamak,karanlık geceye rağmen pencere camına güneşi çizebilmektir.
2. Yerleri gökleri yaradan Rabbim herkese akil zeka güzellik iffet marifet dağıtırken bu mesajı okuyanın şalağı niye unuttun
Yine yalnızım bu şehir de yine sensiz bir yanım hüzün bir yanım öLüM hayat sen yoksan ZİNDAN be GüLüM!!!
2. Yüreğinden yaralı bizim hikayemiz başından vurulmuşuz çırpınmaya değer mi?
3. Kadın olsun kitap olsun cildine aldanmayıp içindekilere bakılmalıdır
4. Sana ne demeliyim? Hayatım desem hayat kısa,güneşim desem güneş batıyor, çiçeğim desem o da soluyor.Sana canım demeliyim çünkü bu can seninle yaşıyor!
5. Acılar düşerse aklına, bir gerilla tütünü sar, savur dumanını yıldızların arasına. Ama sakın ağlama. Nerede olursam olayım, sacımı kurşun yapar yollarım sana!
6. Acının umutları yok ettiği anda, Umutları yeşertecek bir sese, bir sevgiye ihtiyaç duyarsan, Ben bildiğin yerde bildiğin gibiyim…
7. Adına şarkılar yazmadım diye sanma ki bir tanem seni sevmedim.
Adını koyamadığım koca bir yalnızlık deryası bu!
10. Ağırdır Sevmelerim Her yürek öyle evet demeyle kaldıramaz…
11. Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz içtendir bakışlarım her bakan anlayamaz bu yürek her şeye dayanır ama sensiz asla yapamaz.
12. Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz, her şey olur da şu kalbim, bir tek sensiz olamaz.
13. Ağlama gözüm ağlama değmez kadir kıymet bilmezlere şu üç günlük hayatta.inan ki göz yaşını silen olmaz.
14. Ağlamayı bilmeyen gözler sevmeyi de bilmez aklımda sen vardın aklımın parçasını aldın kalbimde sen vardı kalbimi aldın canımda sen vardın canımı aldın ama bir tek şeyi alamayacaksın sevgimi…
15. Ağzımdan çıkacak söz olsan konuşmam, gözümden akacak yaş olsan ağlamam, kalbime hapsettim seni hiçbir yere bırakmam!
16. Ah yiğidim!Acı çekmek miydi kaderin?Dayanamam ben sana al beni yanına,al ve sorgula üşüme yalnızlıktan!
17. Alaca karanlığı hiç sevmem, ya gündüz olmalı ya gece olmalı,kurşun ya derinden vurmalı,ya namlunun ucunda kalmalı,insan ya adam gibi sevmeli yada çekip gitmeli…
18. Allah gücü erkeğe güzelliği kadına vermiş ne var ki her şeyi yenen güç güzelliğe yenilmiş.
19. Allah herkese iki ayak verdi yürümek için, iki el verdi tokalaşmak için, iki kulak verdi duymak için, ama bir tane kalp verdi çünkü diğerini bir başkasına verdi gidip bulmamız için.
20. Asıl yapmak istediklerimiz aslında hiçbir zaman yapamayacağımız şeylerdir.
21. Aşk ateşse yakan sevgi öLDüRüR.
22. Aşk Bir Eşkıyanın Hayata !itirazıdır.Susarsa çatışma, Konuşursa Savaş ,Yazarsa Destan,Severse Eylem Olur. Tut ki Ben Bir Eşkıyayım Ve Seni Seviyorum..
23. Aşk bir su damlası olsaydı okyanusları,bir yaprak olsaydı bütün ormanları,bir yıldız olsaydı tüm kainatı sana vermek isterdim.
24. Aşk günah olmayacak kadar masum,köle olmayacak kadar özgür,unutulmayacak kadar derin,umulmayacak kadar yakın,tek başına yaşanmayacak kadar takımdır .
25. Aşk her şey demek değildir eğer gerçekten olsaydı herkes aşık olmuş olurdu.
26. Aşk iki sessiz bir sesli ve iki aptaldan oluşan şeydir.
27. Aşk kaçmaktan çok kovalamak, görmekten çok özlemek, gitmekten çok beklemek, dokunmaktan çok düşünmektir.Ve aşk öyledir ki nerede imkansız varsa onu seçer.
28. Aşk kırıntılarıyla doymaktansa tek başıma aç kalırım bu hayatta…
29. AŞK YüREK İSTER SEVEN KARŞILIK BEKLER AŞK İçİN VERİLEN SöZLER GüN GELİR SöYLEMEK İçİN YüREK İSTER!!!!
30. Aşk..!ölmek üzere olan bir insanın duyduğu zevk yada acıdır…
31. Aşk; Allah için sevmektir nefsine, şehvetine ve aldanıp günah işlemek değil.
32. Aşk;uzakta olup ta kavuşma özlemi çekenlere aittir..
33. ASKER VURULUNCA DEĞİL,UNUTULUNCA öLüR…
34. Aşkımız sabundu köpürt beni MELE HAT.
35. Aşkın karanlık yolları varsa benim güneşten parlak umutlarım var….
36. Aşkın ne saf bir duygu olduğuna inanlar hep aynı hatayı yaparlar o da aşksız gibidir gelince tutamazsın?
37. Aşkın ömrü üç hafta.önce hoşlanırsın,sevdim sanırsın ve en sonunda da ayrılmak istersin.
38. AŞKIN OYUN OLMADIĞINA İNANIRSAN BİR GüN YOLUNA YüREĞİNİ KOYANLARI UNUTMA çABALAMAK SEVMEYE YETERSE SENİ SEVEN KALPLERİ KIRMA..
39. Aşkınla sararıp solacak kadar,sevginle bahtiyar olacak kadar,uğruna canımı verecek kadar seviyorum desem inanır mısın?
40. ASLANLARA SöZ VERDİM çAKALLARA YEM OLMUYCAM!!!
41. Ay yıldıza mutluluk fısıldarken, Gökyüzü sevincini yeryüzü ile paylaşırken Ben sana bir parça mutluluk yolluyorum İçindeki umut çiçekleri hiç solmasın diye.
42. Ay, nurunu senin güneş yüzünden alır .inkar ederse bütün şehir şahidimdir..
43. Baharım gelmese gönlüme, açmasın çiçekleri dağlarımın. Güneşi o yeşil gözlerinde, görmesem doğmasın sabahlarım.
44. Bakışların bana ihaneti anlatıyor,susmuş dudakların her şeyi itiraf ediyor,kalbin buzlaşmış yaz neye yarar,ayrılıkmış verdiğin son karar.
45. Balıkların sevgisini bilir misin? Birbirilerine dokunamazlar ama sevgiyi hep yüreklerinde hissederler. Bende sana dokunamıyorum ama hep kalbimdesin…UNUTMA.
46. Bana bir şeyler söyle! seni seviyorum ‘veya ‘seni öpüyorum’ de. Ne bileyim işte yada ‘aşkımsın de ‘Ama bana bir şeyler söyle tatlı dillim.
47. Bana sen demek Kolay ben Olmak çok Zor !
48. Bana yarınlar güzel olacak derdin peki bu günler dünlerin yarınları değil mi?
49. Başkalarının düşünceleriyle bilgiçlik etmektense, kendi hesabına delilik etmek daha iyidir!
50. Bazen insan düşünmek ister düşünmeye vakit yetmez bazen de insan ölmek ister aşkı Bulunca ölmekten vazgeçer ama öyle bir şekilde.
51. Bazen insan düşünmek ister düşünmeye vakit yetmez bazen de insan ölmek ister aşkı bulunca ölmekten vazgeçer ama öyle bir zamandayız ki tüm insanlar kahpeleşmek için dünyayı ezerler.
52. Bazen kalmak çözüm olmuyorsa gitmek en doğrusu…
53. Beklenen gün gelecekse çekilen çile kutsaldır.
54. Bembeyaz dünyada seninle yaşamak varken uzakta durmak gücüme gidiyor senin sevgini seninle paylaşmak varken seni sensiz yaşamak zoruma gidiyor hani insan ağlamak ister gözlerinden yaş gelmez hani gülmek ister yürekten gülemez hani birini bekler ve o hiç gelmez o zaman ölmek ister ama eceli gelmez……..
55. Ben bir damlayım,sen bir denizsin Ben gökte yıldız,sen güneşsimsin…
56. BEN GüNAHKAR Sokakların TöVBEKAR çocuğu SEN BASİT İNSANLARIN Günahkar KIZI.
57. Ben kendi yaramı görüp ona sarılamadığım için ondan akan KANLA yıllardır ZEHİRLENİYORUM zaten beni daha kim ne kadar ZEHİRLEYE BİLİR Kİ….
58. Ben seni dün sevmedim! çünkü dün bitti! Ben seni bugün sevmedim! çünkü bugün bitecek! Ben seni yarın sevdim! çünkü yarınlar hiç bitmeyecek!
59. Ben Seni Sevmenin Bedelini ödedim Yeterince, Sen de Beni Sevmemeyi ödeyeceksin Günü Gelince…
60. Ben seni unutmak için sevseydim sana olan tutkunluğumu kalbime değil güneşin çıktığı zaman kaybolan bu gülü camlara yazardım. ..
61. Ben yalnızlığı seninle Mutluluğu seninle Sevgiyi seninle Acıyı ve tatlıyı seninle Ayrılığı seninle yaşadım Gözlerin miydi gerçek Hayır Sözlerin miydi Gerçek Hayır Sevgin miydi gerçek Hayır Tek gerçek BENİM SANA OLAN AŞKIMDI.
62. Ben yoldan geçeyim kaldırım senin olsun ben zehir içeyim su senin olsun bir sevgili bulursan hayırlı olsun bir tanede benim var haberin olsun.
63. Ben;anlamsız kavgalarla,yarınsız sevdalarla,anlatılan masallarla yitirdim aşk inancımı.
64. Benden sana tavsiye;uçurumun kenarında olsan dahi hayata gıcıklığına da olsa gülümse,gülümse ki düşmanların ne kadar zaman kaybettiklerini öğrensin…
65. Beni senden ayıran yollara sitem etme! Seni bana kavuşturacak yine o zalim yollardır…! Ne saray isterim, ne de altından bir taç! Gönlüm sadece Sevgine muhtaç.
66. BENİ YüREKLENDİRECEK BİR SöZ SöYLE, ŞEHRİN TUTSAKLARINI SALAYIM KALBİMDEN, BENİ YüREKLENDİRECEK BİR SöZ SöYLE, KURŞUNU BEYNİME SIKAYIM öYLESİNE BİLİRİM BİLDİĞİNİ BİLMEZSİN BİLDİĞİMİ BİLSEYDİN BİLDİĞİMİ ANLARDIN SEVDİĞİMİ.
67. Benim için hayatta iki şey önemlidir, biri sen diyarı özgürlüğüm,özgürlüğüm için canımı,senin için canımı feda ederim AŞKIM.
68. Benim sevdam gözyaşımdı, özlemekti , sevmekti… benim sevdam HELALDİ ANA sütü kadar benim sevdam yaşamaktı, düşünmekti seni…
69. Biliyormuşsun duygularımı bana zehir ettiği? Senin için bir Umut beslemiştim ama doğmadı! Geceleri uykumu bana zehir ettin! Günlerim seni düşünmeden geçmiyor.
70. Biliyormuşsun her gökkuşağının bittiği yerde Bir hazine saklanırmış Gök kuşağını takip ettim sende bitti.En değerli hazinemsin benim canımsın şekerimin çayısın.
71. Bilseydin bildiğimi bilirdin bil ki seni canımdan çok sevdiğimi.
72. Bir aptallık yaptım oda sevmek bir güzellik yaptım oda artık sevmiyorum.
73. BİR AŞKI YAŞAMAK İçİN çOK .SEVDAYI PAYLAŞMAMAK İçİN çOK ERKEN.SEVDA YERİMDEN VURDU.YİNE ZAMAN..ŞİMDİ SANA SöYLENECEK TEK CüMLE BENDE SANA YETECEK KADAR BEN KALDI.
74. Bir çakal Olup İMPARATOR Olmaktansa Onur-Sahibi Bir Hİç Olmayı Tercih Ederim.
75. Bir denizi düşün (susuz),bir insan düşün (mutsuz),bir gece düşün (uykusuz),bir bahar düşün (çiçeksiz),birde beni düşün,sensiz.
76. Bir Dilek Ağacım Olsaydı üzerine Göz yaşımla Islanmış Mendilimi Asardım. Dileğimi Kalemle Değil, Kalbimden Akan Kanla Yazardım Ve Allah’ımdan Sadece Seni Dilerdim.
77. Bir eski dost gibi hatırla, bana bir selam ver yeter, zahmet olmazsa, unutmuş olsan da eski günleri, adımı an yeter zahmet olmazsa.
78. Bir gece ansızın uykudan uyanıp gözlerinde tek bir damla süzülürse yanaklarından düdüklerine doğru bil ki o gece seni öpüp ölmüşümdür..sakın gelme beni kalbinin en derinliklerine gömersin ben senin içindede uyurum sevgilim……
79. Bir gece uyanırsan eğer sebepsiz yere bil ki Senin için uyumayan birisi vardır uzaklarda bir yerde.
80. Bir gece yıldızlara seni anlattım dinledikçe bir daha parladılar Ayrı olduğumuzu söyledim seni dilemem için hepsi birer birer kaydılar!
81. Bir gün benden ayrılırsan bende senle gelebilir miyim ?
82. Bir Gün Duvar Dibinde Boynu Bükük ve Yıkılmış Görürsün Beni Dostların Kim Bu SERSERİ Diye Sorarsa Tüm Gururunla ‘BENİM ESERİM’dersin.
83. Bir gün göz yaşlarımla karşına çıkarsam, göz yaşlarımı siler misin? yine seni seviyorum der misin?
84. Bir gün gülen gözlerle gelip bana soracaksın’ dünya mı ben mi?’ diye.ben dünya diyeceğim.sen çekip gideceksin ama asla bilmeyeceksin ki benim bütün dünyam sensin!
85. Bir gün güneş doğar,sen yanımda olmazsın.bir gün akşam olur ve sadece özlemin yanımda olur.yalnız seni sevdim bu dünyada,sen olmadıkça bende yokum be gülüm.
86. Bir gün soracaklar bana dünyamı sen mi tabi bende dünya diyeceğim kızacaksın küseceksin biliyorum ama bilmiyorsun ki sevgilim TüM DüNYAM SEN OLDUĞUNU!!!
87. Bir insana kendinden fazla değer verirsen ya onu kaybedersin yada kendini mahvedersin.
88. Bir kalbe iki sevgi sığmaz insan ya bir kere sevmeli yada hiç sevmemeli…
89. Bir kum tanesi bir böceğe bedelse sana bütün kumsalı yolluyorum.
90. Bir mavi geceydi o bütün gecelerden güzeldi o bir mavi geceydi o benim için ömre bedel Bir gidişin vardı ki mutluluğa inat bir gidişin vardı ki kırıldı içimde kol kanat.
91. Bir romandın okuyup ta bitiremediğim,Bir hayaldin yalvarıp ta hükmedemediğim,Bir sendin merhaba dey ipte elveda diyemediğim, Tek bildiğim var oda SENİ çok sevdik
92. Bir soluk kadar yakın, yıldızlar kadar uzak derler sevgi için, uzanırsın yetişemezsin, yetişirsin dokunamazsın, dokunursun vazgeçemezsin, vazgeçersin ama UNUTAMAZSIN…
93. Bir Umut beslersin, büyütürsün içinde. Sonra yağmur yağar, yitirirsin her şeyi. Kahrolursun, hep ağlarsın, haykırırsın ama duyuramasın!
94. BİR YILDIZ KADAR HOŞ,BİR O KADARDA UZAKSIN SEN BİRİLERİ İçİN HAYATSIN HEP GüL MUTLU OL Kİ O BİRİDE HAYATTA KALSIN….
95. Bir yıldız kadar uzak bir soluk kadar yakınsın bana uzansam erişemem ;erişsem dokunamam,dokunsam vazgeçemem!!!!
96. BİR YüREK NELERE YETERSE BİR CAN BİR CANI NE KADAR SEVERSE BİR DAMARDAN NE KADAR KAN GECERSE YAŞAM öLüME NE KADAR DEĞERSE SENDE BENİM İçİN O KADAR DEĞERLİSİN….
97.Bir yürek nelere yeterse,bir can bir canı ne kadar severse,bir damardan ne kadar çok kan geçerse,yaşam bir ölüme nasıl değerse,sende benim için o kadar değerlisin!
98. Bir yürek vardır ağlamak kadar acı,bir ağlamak gülmek kadar tatlı bilir misin? Sonra ayrılık vardır bazen dönmemek üzere bazen istemende görmemek üzere.
99. Bıraktığın Yerdeyim Lakin bıraktığın Gibi Değilimse Gülüm !

Bir önceki yazımız olan Kitap yazarı ve şair Levent Yıkılmaz sözleri, özlü Sözler, güzel Sözler, şiirler, aşk sözleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

658 Okunma 20 Ara 2016

Yorumlar


Sen de Yorumla!