activex

Kategorimizde oluşan En Güzel Ramazan Bayramı Mesajları, Ramazan Bayramı Mesajları, Güzel Ramazan Bayramı Mesajları Yeni, Çok Güzel Ramazan Bayramı Mesajları Kısa, Mübarek Ramazan Bayramı Mesajları, Ramazan Bayramı Mesajları Facebook, Ramazan Bayramı Mesajları Twitter, Ramazan Bayramı Mesajları Güzel, Kapak Ramazan Bayramı Mesajları
Ramazan Bayramını milletimizin dirliğine, mazlumların kurtuluşuna, insanlığın huzur, barış ve hidayetine vesile olmasını isterim İyi bayramlar..

Yüreğimizden iman, ülkümüzden vatan hiç eksik olmadan ay yıldızlı bayrağımızın altında nice bayramlara Ramazan Bayramınız kutlu olsun

Kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi yüce Allah’a sonsuz şükürler olsun! Ramazan Bayramı bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık için hayırlara vesile olsun Hayırlı Rmazanlar….

Ramazan Bayramınızın Her zaman ki gibi neşeyle gelmesi ve tüm ailenizi sevince boğup evinize bereket getirmesi dileğimizle. hayırlı bayramlar!

Bayramlar berekettir,umuttur,özlemdir.yarınlar niyettir ve duaların kabül olsun , sevdiklerin hep seninle olsun ramazan bayramınız kutlu olsun.

Dua kapılarının ağzına kadar açık, bela ve kötülüklerin arındırıldığı bu güzel günde bayramınızı tüm sevdiklerinizle birlikte hayırlı ve mutlu geçirmeniz dilegiğyle mübarek RAMAZAN BAYRAMINI KUTLARIM…

En İyi bayram gülüşünü savur göklere, eski zamanlardan gülücükler getirsin, öyle içten öyle samimi, gözyaşlarını bile tebessüme çevirsin. ramazan bayramı kutlu olsun..

Küskünlerin barıştığı, sevenlerin kavuştuğu, yine mutlu, yine umutlu nice bayramlara Ramazan Bayramınız Kutlu Olsun…………

Hep birlikte bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, ramazan bayramınız kutlu olsun!

Mübarek ramazan bayramı tüm ulusumuza kutlu olsun. allah tüm inananlara nice huzurlu, bereketli bayramlar nasip etsin.inşallah..

Bizim hayatımızda akan nehirler vardır, üzerinde  umutlarımızı yüzdürdüğümüz ve bizim ömrümüzde güzel insanlar vardır, görünmeyince ölesiye özlediğimiz ramazan bayramın kutlu olsun…

GüLerek bitti mübarek ramazan ayı, şimdi ellerim havada dua ediyorum yaradanıma bu mübarek ramazan bayramında herkez mutıu oıur inşallah

Delice  esen rüzgar, kavurucu sıcaklı günler, yıldızlarla dolu bir dünyadır bayramlar, ramazan bayramınız mübarek olsun herşey istediğiniz gibi olsun inşallah.

Evinize nur yağsın, kaıpıerinize allah iyiıik versin ,bu bayramdada eıerimiz herzamanki gibi mutıuıukıa birıeşsin. ramazan bayramınızı kutıarım.

Bin damla aksın yüreğine, bin mutluluk essin gönlüne, bütün hayal kurdukların gerçek olsun, duaların kabul olsun ramazan bayramın mübarek olsun!

Alemlerin yaratıcısı ve alemlerin rabbi yüce Allah’a sonsuz şükürler olsun! Ramazan Bayramı bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık için hayırlara vesile olsun…Ramazan Bayramınız Mübarek Olsun…

Bugun mutluluk gunu, sorunları bır yana bırakıp mutlu olalım. ramazan bayramını doya doya yasayalım. hayırlı bayramlar!

Her şeyin hakimi olan yuce allah, bızlerı, dogru yoldan ve sevdıklerımızden ayırmasın! hayırlı ve bereketlı ramazan bayramları dılegıyle.

Bugün sevinç günü, kederleri bir yana bırakıp mutlu olalım. ramazan bayramını doya doya yaşayalım. hayırlı bayramlar! her şeye kadir olan yüce allah, bizleri, doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın! hayırlı ve bereketli ramazan bayramları dileğiyle.

Birlik ve beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir ramazan bayramı diliyoruz. büyüklerimizin ellerinden küçüklerimizin gözlerinden öpüyoruz. hayırlı ramazanlar…..

Hayat paylaştıkca güzeldir, gerçek olan güzellikler yaşandıkça anlaşılır bu güzel günde birlikte yaşamanın ümidi ile ramazan bayramınızı kutlarız…

Ramazan bayramının ülkemiz ve ulusumuz için hayırlara vesile olması temennisi ile. hayırlı bayramlar

Mübarek ramazan bayramını sevdiklerinizle beraber sağlıklı ve huzur içinde geçirmenizi dileriz. bayram tüm insanlığa barış getirmesi dileğiyle ramazan bayramı kutlu olsun

Kainatın yaratıcısı ve alemlerin rabbi yüce allah’a sonsuz şükürler olsun! ramazan bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık için hayırlara vesile olsun. hayırlı ramazanlar bayramı

Kalplerde sevgi olsun gözlerimiz ışık dolsun her gününüz huzur dolu olsun ramazan bayramınız kutlu olsun

Bır bayram gulusu savur goklere, eskı zamanlara gulucukler getırsın oyle ıcten samımı, gozyaslarını bıle tebessume cevırsın. ıyı bayramlar

Huzura en çok ihityaç duyduğumuz bu günlerde güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir ramazan bayramı diliyoruz.

Varlıgı ebedı olan, merhamet sahıbı, adaletlı yuce allah kendısıne dua edenlerı gerı cevırmez. dualarınızın rabbın yuce katına ıletılmesıne vesıle olan ramazan bayramınız mubarek olsun.

Bir avuç dua, bir kucak sevgi, sıcak bir mesaj, kapatır mesafeleri birleştirir gönülleri kalbiniz nur, haneniz huzur dolsun,bayramınız mübarek olsun.

Her ilkbaharda gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi, bu bayramın da sana ve ailene mutluluk ve neşe getirmesini diliyorum… Ramazan Bayramını Kutlarım

Dost acı söyler, hayat sessizce biter, zaman su gibi akıp geçer, sadece hayat değil koskoca dünya biter… nice mutlu ramazan bayramları….

Çılgınca esen rüzgar, kavurucu güneşli terleten günler, yıldızlarla dolu bir dünyadır bayramlar, ramazan bayramınız mübarek olsun herşey istediğiniz gibi olsun inşallah.

Bu mubarek bayramda kalplerinizde barış gözlerinizde umut atrafınızda sevgi olsun ramazan bayramınız mübarek olsun.

Ramazan  bayramınız kutlu, yüreğiniz umutlu, umutlarınız atlı, sevdanız kanatlı, mutluluğunuz katlı, sofranız tatlı, mekânınız tahtlı, ömrünüz bahtlı, yuvanız bereketli olsun…

Benim ömrümde ırmaklar vardır sularında hayallerimi yüzdürdüğüm, benim ömrümde sevdiklerim vardır bayramlar ayrı geçince üzüldüğüm. Bayramınız mübarek olsun!

Bayramlar berekettir, umuttur, özlemdir. Yarınlar niyettir ve duaların kabül olsun, sevdiklerin hep seninle olsun Ramazan Bayramınız mübarek olsun.

Küskünlerin barıştığı, sevenlerin biraraya geldiği, rahmetle ve şefkatle dolu günlerin en değerlilerinden olan Ramazan Bayramınız kutlu olsun.

Sema kapılarının açık olduğu bugünde heybenizde tohum tohum dua menekşeleri saçmanız temennisiyle hayırlı bayramlar.

Kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi yüce Allah’a sonsuz şükürler olsun! Ramazan Bayramı bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık için hayırlara vesile olsun.

Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice bayramlara…

Bayramların en güzeli ve hayırlısını diliyorum size ramazan bayramınız mübarek olsun.

Mübarek Ramazan Bayramınızı tebrik eder hayırlara vesile olmasını dileriz. Buhayırlı günde dualarınız kabul olsun. Dualarınızı eksik etmeyin…

Yüreğine damla damla umut, günlerine bin tatlı mutluluk dolsun. Sevdiklerin hep yanında olsun, yüzün ve gülün hiç solmasın. Ramazan Bayramınız mübarek olsun.

Bugün ellerinizi her zamankinden daha çok açın. Avucunuza melekler gül koysun, yüreğiniz coşsun. Ramazan Bayramınız hayırlara vesile olsun…

Bin damla serilsin yüreğine, bin mutluluk dolsun gönlüne, bütün hayallerin gerçek olsun, duaların kabul olsun bu bayramda… Ramazan Bayramın mübarek olsun!

Kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi yüce Allah’a sonsuz şükürler olsun! Ramazan Bayramı bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık için hayırlara vesile olsun

Küskünlerin barıştığı, sevenlerin biraraya geldiği, rahmetle ve şefkatle dolu günlerin en değerlilerinden olan Ramazan Bayramınız kutlu olsun.

Gülerek geldi mübarek ramazan bayramı, şimdi ellerim havada dua ediyorum yaradanıma bu mübarek ramazan bayramında herkes mutlu olur inşallah dualarım ALLAH ıma..

Bugün dualarınızı herzamankinden daha çok yapın, koruyucu melekleriniz avuçlarınızın içine çiçekler döksün, kalplerinize bedeninize ilham versin, bayramları en hayırlı şekilde geçirmeyi nasip etsin bizlere, ramazan bayramınızı kutlarım

Evinize gül kokusu essin kalplerinize allah iyilik versin bu bayramdada elerimiz herzamanki gibi mutlulukla birleşsin. Ramazan Bayramınız kutlu olsun.

Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice bayramlara…

Sevgi söze dolarsa dua olur, dua Allah’a ulaşırsa nur olur, aynı yolda birleşen dualarımızın nur’a dönüşüp Rabbimize ulaşması dileği ile Ramazan Bayramın kutlu olsun.

Bir önceki yazımız olan En Güzel Dini Sözler başlıklı makalemizde Aşka dini sözler, Dini Aşk sözleri ve Sevgiliye dini sözler hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar


Sen de Yorumla!