activex

Samsung Galaxy S8 ile yepyeni bir ekran teknolojisi mi gelecek? Galaxy S8 ekranında hangi teknoloji kullanılacak?
Samsung’un sıradaki amiral gemisi Galaxy S8 ile ilgili sızıntı ve söylentilerin ardı arkası kesilmiyor. Samsung, önümüzdeki yılın ilk aylarında donanım ve tasarım açısından radikal değişikliklere gideceği Galaxy S8 ve Galaxy S8 Edge’i resmen ilan edecek.

Samsung Galaxy S8 ile Force Touch özelliği gelebilir.

Samsung, Galaxy S7 ekranında Galaxy S6’daki zayıf noktaları ortadan kaldırarak daha iyi bir ekran sunmuştu. Şirketin Galaxy S8’de daha da gelişmiş bir ekran kullanması bekleniyor.

Yeni gelen bilgilere göre Samsung, Galaxy S8’de basınca duyarlı Force Touch özelliğini kullanacak. Bu sızıntının Samsung’a yakın birkaç kaynaktan geldiği iddia ediliyor. Daha önce de geliştirme bölümünden bir çalışan şirketin yakın gelecekte Force Touch ekran özelliğini kullanacağını söylemişti.
Samsung Galaxy S8’in Force Touch ekran teknolojisi ile gelmesi büyük olasılık olarak görülüyor. Çünkü Samsung, bu teknoloji ile donatılmış rakip akıllı telefonların önde gelen tedarikçilerinden biri.

Samsung Galaxy S8, Force Touch ekran teknolojisi ile tüm yazılım etkileşimleri geliştirilmiş ilk öncü akıllı telefon olabilir. Bakalım Samsung, Galaxy S8 ile Apple’ın son iPhone modellerinde sunduğu Force Touch ekran teknolojisine daha iyi bir alternatif sunabilecek mi? Hep birlikte göreceğiz.

Bir önceki yazımız olan Google arama sonuçlarını sıralayacağı mobil endeksi tanıttı başlıklı makalemizde Google, Google Mobil ve Masaüstü hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:,,,, 686 Okunma 14 Kas 2016

Yorumlar


Sen de Yorumla!