activex

Görüntülü sesli chat kullanıcıları İnternet kullanıcıları yoğun ilgisiyle karşılaşan ve güzel bir sohbet hizmeti sunan sisteme hoşgeldiniz.

Görüntülü sesli chat odaları günümüzde hızlı bir şekilde dahada çoğalmaktadır. Görüntülü chat sitesinin çoğu kameralı chat en çoğunca yazılımına olmaktadır. Bu sistemin tamamen ücretsiz olup kesinlikle hiç bir ücret talep edilmez.!  tamamen bedava kameralı chat sistemi olan sanal kategorisinde insanları eğlendiren bir platform olduğunu belirtmek isterim. Birden fazla odası mevcut olup her lobi sohbet girişinde insanların daha güzel seviyeli, ve olgunlaşmak için aynı zamanda kendini bir bayan ile sohbet ederken geliştirmesini sağlar. Burada pek çok zayıf insan hayatına daha güzel renkleri bir arada tutup eğlencesine katılıp doyumsuz bir şekilde keyif almasını sağlıyordur. Merhaba İzmir seslidünya takipçileri. Günümüzde internet üzerinde sevdiklerimiz ve arkadaşlarımızla iletişim kurabilmek için kullandığımız ana sistemi ile görüntülü chat aracı haline geldi. Günümüzden 20 sene önce klasik iletişim araçları olan telefonlar, mektuplar ve teletext gibi servisler yerini yanı sıra speakychat , WhatsApp, Skype, LINE, WeChat, Facebook ve e-posta gibi yazılım ve servislere bıraktı. İnternet çağının insanoğluna kazandırdığı gelişimlerin en büyüklerinden biri bu görüntülü sesli chat iletişim devrimi oldu.

 

Bir önceki yazımız olan Yeni acılan sesli chat siteleri başlıklı makalemizde Sesli Panel, Sesli site açmak ve Sesli sohbet sitesi açmak istiyorum hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:, 667 Okunma 11 Kas 2016

Yorumlar


Sen de Yorumla!