activex

Hertelden müziklerle sohbet chat etmek için seviyeli arkadaş bulabilir ve kendinize keyif yapabilirsiniz. Burası özgün bir sitedir, Güzel arkadaşlık ve her telden müzik plat forumu mevcut olmasına rağmen insanların kendine eğlenmek için sarf ettiği mekandır. Hertelden Odasında siyasi içerikler yasaktır. 24 saat hiç kesilmeden ve sohbet ederek kendinize burada onlarca insanla güzelce istediğiniz tür müzik paylaşımı yapabilirsiniz. İzmir Seslidünya sesli sohbet hertelden odamız 24 saat akdif olmasına rağmen kullanıcılarımız hiç bir zaman sıkılmaz. Online odalarımız sizlere açık olması için sunumdadır.   Hertelden Odasın da her türlü parcayı calmak ve dinlemek özgürlüğü vardır

  1. kurallarımız gereğince Hertelden Odasın kullanıcılarımız ve yetkili arkadaşlarımız site görevlileri ile tartışmak ve görevlerine engel olmak yasaktır.
  2. Hertel Odasın da kolayca arkadaşlarınızla beraber konuşmak için mikrofon sırasına uymak mikrofon  sırasını bekleme den yayın yapmak  izinsiz mikrofon almak yasaktır.
  3. Kuralara haykırı davranışlar yapmak ve insanların huzurunu bozmak istediğiniz zaman hemen görevli arkadaşlarımız engel verecektir.
  4. Sohbet ve hertelden müzik paylaşımı kendinize canlı bir şekilde şarkı söyleye bilirsiniz.
  5. İnternet ortamında yeni hertelden müzikleri sitemizde yayın yapmaktadır.
  6. Hertelden odamızda aile içerikli davranışlar içermektedir.
  7. Değişik bay ve bayan arkadaş bularak burada online sohbet edebilirsiniz.
  8. Sesli sohbet üzerinde hertelden odamız kesintisiz onlinedir.

Bir önceki yazımız olan Aktive X Yükle başlıklı makalemizde Activex download, Activex download windows 7 ve activex indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar


Sen de Yorumla!