activex

İstanbul sesli chat; Ülkemizin en büyük şehirlerinden Biri İstanbul ili olarak insanın doyumsuz ve keyifli sohbet imkanı sunmaktadır.

İstanbul evrensel ve tarihi olarak büyük illerinden bir tanedir bu ilimizin olan üstü bir şekilde insanların çoğu internet aracılığı ile çoğul olarak Sesli sohbet İstanbul odalarında çok vakit geçirmektedir. Bu sebeple eşlik ederek güzel bir platformda sizlerin yanında daha güzel zamanlar içinde vakit geçirmesini sağlayan bir görüntülü, kameralı bir sistemdir.

İstanbul, Türkiye’nin en kalabalık, iktisadi ve kültürel açıdan en önemli şehri. İktisadi büyüklük açıdan dünyada 34., nüfus açısından belediye sınırları göz önüne alınarak yapılan sıralamaya göre Avrupa’da birinci sırada gelir.
İstanbul Türkiye’nin kuzeybatısında, Marmara kıyısı ve Boğaziçi boyunca, Haliç’i de çevreleyecek şekilde kurulmuştur. İstanbul kıtalararası bir şehir olup, Avrupa’daki bölümüne Avrupa Yakası veya Rumeli Yakası, Asya’daki bölümüne ise Anadolu Yakası denir. Tarihte ilk olarak üç tarafı Marmara Denizi, Boğaziçi ve Haliç’in sardığı bir yarım ada üzerinde kurulan İstanbul’un batıdaki sınırını İstanbul Surları oluşturmaktaydı. Gelişme ve büyüme sürecinde surların her seferinde daha batıya ilerletilerek inşa edilmesiyle 4 defa genişletilen şehrin  39 ilçesi vardır. Sınırları içerisinde ise büyükşehir belediyesi ile birlikte toplam 40 belediye bulunmaktadır.
Dünyanın en eski şehirlerinden biri olan İstanbul, M.S. 330 – 395 yılları arasında Roma İmparatorluğu, 395 – 1204 ile 1261 – 1453 yılları arasında Doğu Roma İmparatorluğu, 1204 – 1261 arasında Latin İmparatorluğu ve son olarak 1453 – 1922 yılları arasında Osmanlı İmparatorluğu’na başkentlik yaptı. Ayrıca, hilafetin Osmanlı Devleti’ne geçtiği 1517’den, kaldırıldığı 1924’e kadar, İstanbul İslamiyet’in de merkezi oldu.

İstanbul ilinden sohbet eğlence arkadaşlık gibi bir çok etkinlik içinde olup insanlarla tanışma fırsatlarına sahip olursunuz. İstanbul kameralı sohbet denildiğinde gerek insanın kamerası olması lazım değil pek çok bayan arkadaşımız burada cam açardır.

İstanbul görüntülü chat sitelerinde güncel ve bilgilendirme amaçlı burada hayatınızda doyumsuz bir şekilde keyif alacaksınız.

Bir önceki yazımız olan Görüntülü sesli chat başlıklı makalemizde Araç ve İletişim hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar


Sen de Yorumla!