activex

İstanbul ili Türkiyen’in en büyük illerinden biridir İstanbul da erkek arayan bayanlar semtlere göre ilçelere göre arkadaş bulabilirler.

İnternet çağında hemen hemen herkes birden fazla kişiler İstanbul bayan arkadaş arama arkadaşlık sitesine üyedir. İstanbul’da kendinize gör arkadaş bulmak için dikkat edilmesi gereken bazı konular var. Bunlardan muhtemelen en sık ihlal edilen, fotoğraf kullanımı ve şarkı veya video yükleme konusundaki kurallardır. Profile de bulunan ve yüklenen fotoğrafın başka birine ait olması etik açıdan doğru olmadığı gibi ilegal, yani yasadışı bir durum teşkil eder.

İstanbul ilinden arkadaş bulmak!

Şehrin güzelliklerini kaçırmak… Hani bir söz var ya, İstanbul’da yaşayan çoğu kişi duymuştur: “İstanbul’da turist olmak lazım.” İstanbul’da çalışıyoruz, okuyoruz, şirketler kurup para kazanıyoruz, kariyer yapıyoruz, havalı mekanlarda yemeklere gidip eğlencenin dibine vuruyoruz… Bunları dünyanın pek çok şehrinde yapabilirsiniz. Peki kaç şehirde bir kıtadan diğerine gün içinde geçebilirsiniz, kaç şehirde Kız Kulesi’ne karşı sohbet edebilirsiniz, hangi şehirde aynı gün hem modern sanatlar müzesi hem de Osmanlı’dan eserler müzesi gezebilirsiniz ya da kaç tane Yerebatan Sarnıcı var dünyada? Kaç şehir 24 saat yaşıyor? Şimdi artık biraz da İstanbul’un tadını çıkarma zamanı… O zaman izmir seslidunya profilinizi açın ve yazın “Birlikte istanbul turuna çıkalım mı?” diye. Bakalım kaç kişi size eşlik etmek isteyecek? Unutmayın, arkadaşlık siteleri, yeni bağlar kurmak için var ??

İstanbul bay bayan arkadaş arayanlar
•İstanbul’un maliyetli bir şehir olması… İstanbul’un dünyanın en pahalı şehirlerinden biri olduğunu biliyoruz. Bu da sosyal hayatı zaman zaman kısıtlıyor. Ancak bunu aşmak sizin elinizde. Pier Loti’de çay içmek, Kız Kulesi manzarasına dalmak, günübirlik adalara yolculuk etmek hiç de öyle pahalı değil, bizden söylemesi. izmirseslidunya.com da tanışacağınız arkadaşınıza, birlikte Beşiktaş-Ortaköy yürüyüşü, Bostancı sahilinde çimlere yayılma, boğaz turu önerin, o da sevecektir.

Bir önceki yazımız olan Erkek arayan bayanlar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorumlar


Sen de Yorumla!