activex

İzmir arkadaşlık sitesi ile makalemizde bahsedeceğimiz. İzmir den Bay, Bayan, arkadaş arayan adaylar için hizmete başlamıştır.

Güzel memleketimiz Izmir ilinden kendinize göre arkadaş adayı arayan kullanıcılar için özenle hazırlanmış ve tasarlanmıştır. Mesaj atabilirsiniz, Kameralı konuşa bilir, Sesli yazışa bilir, Kendinize eş adayı bulur ve onlarla daha yakından ilgilenme için özeliklere sahiptir. Bu sistem pek çok insan için iyi bir uygulama haline gelmiştir. Kendi özeliklerinizi yazarak profil oluştura bilir, Aradığınız özellikleri de aynı zamanda yazabilir sizi arayan illerde ve  ilçelerde aynı anda ülkelerde oluşan etkinliklerde de oluşuyor. Bu hizmet dünya genelinde olan pek çok arama motorlarına kadar ulaşmıştır.

Zaman zaman aradığınız özeliklerden biri chat, bile vardır. Neden sizde chat etmeyesiniz aradığınız arkadaşı görüntülü, olarak ta burada bulur kendinize istediğiniz özeliklerden oluşan hizmetlerden sizde yararlana bilir ve dilediğiniz isan ile rahatça arkadaşlık kura bilirsiniz.

Ben nasıl bir bayan veya erkekle tanışa bilirim bu sistemde diyen pek çok kullanıcılarımız vardır buna rağmen sizlere şuan paylaşacağım.

Hoşlandığınız birisiyle tanışmak, konuşma başlatmak çok zor geliyor olabilir ancak önemli olan ona nasıl yaklaşacağınızı bilmeniz.

Cesur olun, uygun yöntemi ve zamanı bulun ve gidip onunla tanışın!

Göz göze gelin ve gülümseyin

Hoşlandığınız kişiyi bir daha gördüğünüz zaman gözlerinizi kaçırmayın, onunla göz göze gelin, gülümseyin ve başka yere bakmadan önce 3 saniye bekleyin, ondan sonra kafanızı ya da bakışlarınızı başka yöne çevirin. Hatta mümkünse yüzünüz biraz kızarsın ve size neredeyse garanti ederiz, eğer o da sizden hoşlanıyorsa mutlaka size geri gülümseyecek hatta belki yanınıza gelecektir.

Sitemiz siz değerli okurları için gün ve gün daha en iyi hizmetleri sizlere paylaşmaktadır. Izmirseslidunya.com ile doyumsuz günler ve dostluklar ile sizlere hizmet vere bilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar(1 )
    • Naz
      Naz Kasım 9, 2016

      Merhaba ben izmirden güzel bayan arkadaş arıyorum kendinizi tanıtın konusalım…


Sen de Yorumla!