activex

Pek çok insan hayatında daha çok değişiklik sağlaması için İzmir Seslidünya sohbet 2017 yılına özel sesli sohbetler ile başlıyoruz.

Değerli misafirler ve yetkili görevlilerimiz sesli siteler üzerinde çok eski haliyle tanılan sitemiz sesli dünya sohbet bir çok insanla beraber hoş sohbetler yaratıyor. Uzun yılarını vermiş bu ortamda canı ve özmrüyle beraberinde hizmetin kapısında sizlere en güzel şekilde ağırlamaktadır. Sizin izmir Seslidunya platformu ile hayatında daha çok etkinlik ve yarışma sağlayan aynı zamanda güzel günlere denk hizmet verebilmektedir.

izmir Seslidünya yarışma odası ile ilgili yazılar?

Arkadaşlar bir çok seslisohbet siteleri içinde daha çok şiir, kelime oyunu, oda doldurma ve bilgi yarışmaları düzenlerler. Ödüllü yarışmalar diye reklam duyurusu yapılsa da herhangi bir ödül verilmez.  Ödül verildiği söylenen kullanıcıların çoğu site sahibidir. Farklı nicklerle yarışmaya katılım sağlayıp ödülü kendilerine verirler.  Yani kazanan site sahibi olur.O yüzden sizlere tavsiyemiz bu tarz yarışma duyurularına itimat etmeyiniz. Bunlar bi nevi Useri yanıltma siteye toplama stratejisidir.  Biz Seslidünya sohbet ailesi olarak daima gerçekci olmayı seçtik.

izmir Seslidünya Oyun odası ile ilgili makalemiz?

Değerli oyun eğlence ve sohbet severler sitemize hoş geldiniz sitemiz sohbet ve chat ağırlıklı olup sitemiz içerisinde bulunan odalarda degişik oda fonları bulunmakta ve oyun eğlence iyi farklı aktiveler yapılmaktadır sitemizde bir çok yönden faydalanabilirsiniz sinirsiz Oyun kameralı sesli sohbet dahi yapa bilirsiniz sitemizde bulunan odalardan birini yönetim ile görüşüp kendinize ait bir oda ala bilir ve arkadaş dost çevrenizle sohbet edebilir hatta başka kullanıcıların girmesini eğleyerek odanızı şifreleye bilirsiniz Sinirsiz sohbet imkanları tamamen ücretsiz sitemizde siyasi ve argolu sohbet kesinlikle yasaktır din dil irk ayrımı yapılmadan dost ve seviyeli sohbet önceliğimizdir oyun eğlence sitemizin on planda tutuğu iki aktivedir odalardaki sunucularımız sizlere kelime oyunu tabu mp3 oyunları ve tekil cümle oyunları suna bilirler veya oda içindeki kullanıcılarıyla okey turnuvası yapa bilirsiniz Sitemiz iki senelik bir geçmişe sahiptir buna rağmen düzenli yönetimiyle bir çok siteyi geride bırakmayı siz değerli katılımcılarımız sayesinde başarmıştır.

 

izmir sesli dünya Aşk odası

bugün ki konumuz sevgiye ve ask a dair her şey.. Herkes kendine göre bir düşünceye sahip olduğu için aşkın sevginin tarifi de dünyadaki insan sayısına göre çeşitlidir mutlaka ama ortak olan tek nokta su ki asik olan bir insan aşık olduğu kişi icin hep guzel seyler dusunur onu hayal eder akliyla deil genelde duygulariyle yaklasir;;ASK hakkinda okadar cok sey soylenmistir ki kimine gore dogrudur kimine gore yanlis …Sevmek,sevdigin kisiyle birlikte olmak deildir unutma!Ask onunla yasamak deil,onu yasamaktir aslinda.izmir Seslidünya Hertelden odası

Bu odamız içerisinde site kuralları dahilinde, istediğiniz tarzda müzik dinletebilir, istediğiniz konu hakkında sohbet yapabilirsiniz.

Bu odamız her misafirimize açık olup, site genel odalarıdır. Özel oda olarak kullanılmamaktadır.

O da mız içerisinde, oyun odasın da oynadığınız oyunları oynayabilir, şiir odasında dinlediğiniz yada sunduğunuz şiirleri sunabilir, siyaset harici seviyeli olarak Hertelden sesli chat yapabilirisiniz.

Misafirlerimiz,bu oda içerisinde birbirleri ile keyifli Hertelden sesli sohbet yapmaktalar.

Sizlerde bizlerin arasına katılabilir hertelden odamız içerisinde yeni dostluklar kurabilirsiniz.

izmir Seslidünya Kürtçe müzik odası

Sitemiz içerisin de sesli sohbet kürtçe odamız açılmıştır.Odamız içerisin de kürtçe konuşabilir ve kürtçe parçalar dinleyebilirsiniz!Kişiler seslisohbet içerisin de ingilizce,felemekçe ve almanca dillerini rahat bir şekilde konuşabiliyorsa,farklı diller de parçaları dinleyebiliyorlarsa,neden bizim kardeşlerimiz  kendi dillerini konuşamasınlar?

Fransa,ingiltere ve israil gibi ülkeler Türkiye’nin en azılı düşmanları iken,bunların parçalarını kürtçeye karşı çıkan kişiler rahatsız olmadan dinlemekteler ve diinletmekteler.Ben şahsen hiç görmedim,kişiler ingilizce konuşurken yasak diyen bir sesli sohbet görevlisini!

Sitemiz içerisin de,dil,ırk ayrımı yoktur,vatanını seven,insanları seven herkese kapımız açıktır.Bazı larının yaptıklarından,bir kesimi sorumlu tutamayız.Vicdani olarak kişilerin hatalarından mensup oldukları topluluğu yada ırkı sorumlu tutmak saçmalıktan öte gitmez.

Seslisohbet, sitemiz içerisin de kürtçe odamız da, kürtçe müzikleri gönlünüzce dinleyebilirsiniz.Sadece,siyasi parçalar ve siyasi konular oda içerisin de ve serbest kürsü odası dışında ki her oda da yasaktır.

Bir önceki yazımız olan İzmir sesli dünya sesli sohbet ve sesli chat damar odası başlıklı makalemizde Arabesk dinle, Damar dinle ve Damar sohbet hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:, 610 Okunma 26 Ara 2016

Yorumlar


Sen de Yorumla!