activex

Merhaba sevgili Izmir seslidünya sesli sohbet siteleri severlerimiz sitemiz yeniden sizler için yep yeni hizmetler ve sesli sohbet imkanı tanımaktadır. Artık üye olmanıza gerek kalmadan kolayca seslidunya sohbet sitemize giriş yapabilirsiniz. Seslidünya odalarımız güncel bir içerikle beraber olup onlarca misafirine ücretsiz hizmet vermektedir.

sitemız sesli sohbet(chat) amaçlı 2004 mayıs tarihin de 5 chat odası ile ilkelerinden taviz vermeden yayın hayatına başlamıstır.Şuan itibari ile 100 den fazla sohbet odası ile devam etmektedir..

Seslidunya sohbet kullanıcıları ve sevgili görevli arkadaşlarımızı bilgilendirmeye yönelik açmış oldugumuz konumuzda eksik kalan kısımlarda bizlere yardımcı olursanız seviniriz. Sitemizde görev yapmakta olan görevlilerimizinde bazı kurallara uyması gerekmektedir.Bu kurallara uymak mecburi olup,uymayan görevlilerimizde ceza alcaktır. -Görevlilerin mikrafonda herhangi bir kullanıcıya hakaret etme hakkı yoktur.(Bu kurala uymayan görevlimiz ceza alcaktır) -Herhangi bir görevlinin kullanıcıya kişisel nedenlerle ban,gag,engel atması kesinlikle yasaktır. -Görevlinin görevli üzerinde yetki kullanması,engel,gag gibi yetkiler kullanması yasaktır. -Görevli arkadaşların izinsiz kullanıcıların özellerine girip rahatsızlık vermesi yasaktır. -Oda sahipleri arkadaşlarımız kullanıcıları odalarından herhangi bir sebeble kovamaz.Oda engeli ile cezalandırabilir.Küfür,argo,reklam varsa banlama yetkisine sahiptir. -Görevli arkadaşlarımızın mikte küfürlü konuşması,şarkı calması kesinlikle yasak olup uymayanlar cezalandırılcaktır.Eger kullanıcı çalıyorsa uyarmak zorunda olup gerekirse engellemelidir. -Site sorumlusundan habersiz nick degişmek kesinlikle yasaktır. -Site huzuru bozucu argo kelimeler kullanmak yasaktır. -Herhangi bir oda sahibi olan görevlimizin 210 odada yetkisi olup gerektiginde mudahale etmek zorundadır. -Görevlilerin kullanıcılar arasında tartışması,küfür etmesi kesinlikle kilit sebebidir. -Sorunu olan görevlilerimiz sorunlarını toplantı odamızda yada oda sorunları odamızda halletmek zorundadır. -Hicbir görevli kendi kafasına göre diger görevliyi kitleme,banlama,gaglama hakkına sahip degildir.Bu kurala uymayan görevli cezalandırılcaktır. -Görevlilerimiz konuşmalarıyla,sohbetiyle kullanıcılarımıza örnek olmak zorunda olup yardım etmek zorundadır

Bir önceki yazımız olan Seslidünyada sohbet başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Etiketler: 590 Okunma 25 Ara 2016

Yorumlar


Sen de Yorumla!