activex

Kameralı chat ücretsiz odaları artık bir zamanda sonra görüntülü  hale gelmesi ile iletişim de oldukça önemli bir adım atılmıştır. Ne kadar uzak olursa olsun görüntülü sohbet ile görüşme imkanı yaratan teknolojiler ile sosyalleşme oranları oldukçe büyük artışlar göstermiştir. Günümüzde internet kullanıcılarının çokluğu göz önüne alındığında aslında ne kadar büyük bir alana sahip olunduğu anlaşılmaktadır. Sosyal paylaşım ve sohbet siteleri de bu kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilen siteler olmaktadır. Ilk önceleri MIRC  yazılı gibi ağlarla başlayan internetten online olarak bayanlarla kameralı sohbet daha sonraları msn şlr gelişmeye başlamış ve zamanla yerini sadece yazışmalı değil aynı zamanda kameralı chat sistemine bırakmıştır. Kameralı chat için ücretsiz kullanan internet kullanıcıları üyesi oldukları sitedeki yoğunluktan ve rahatsız edici bazı durumlardan hoşlanmamakta ve keyifli bir şekilde sohbet edememektedirler.

Bunun farkındalığıyla kurulan izmir seslidunya.com size keyifli dakikalar yaratacak sohbetler sunmak için özenle hazırlanmıştır. Ayrıca sayfamızda gereksiz bir yoğunluk olmaması be üyelerimizin rahatsızlık yaşamaması adına üyelik başlangıcında kontrolden geçmektedir. Kontrol denildiğinde abartılı bir Güvenlik önlemi değil yalnızca yaş ve bilgi kontrolü yapılmaktadır.
Bunun nedeni az once de bahsettiğimiz gibi siz değerli üyelerimizin rahatsızlık yaşamasını engellemektir. Herkesin rahatlıkla kayıt olabildiği sohbet sitelerinde oldukça fazla kişinin olmasından dolayı yaşanılan birçok sıkıntı olmaktadır. Bu nedenle cariye de bu farkı hissetmeniz mümkündür. Sayfamızda dikkat etmenizi istediğimiz şey genel odalarda konuşmalar yaparken yazdıklarının bütün herkes tarafından görülebildiğini unutmamanız, bu noktaya dikkat ederek yapacağınız her sohbet kat kat daha keyifli olacaktır. Konuşmanız da ısrarcı ve kırıcı olmamanız sadece genel değil özel odalarda da dikkat etmeniz gereken bir noktadır. Sohbetlerinize başlamadan once bu detaylara dikkat etmeniz sohbetinizde size fayda sağlayacaktır.

izmirseslidunya.com 2009 dan bu yana internet üzerinde yayın yapan ve toplamda 1000 i aşkın kameralı bayan üyesiyle hizmet veren bir görüntülü sohbet sitesidir.

Kameralı ve sesli olarak bilinen Sadece birkaç tık ötenizde , farklı insanları tanıyabilir , keyifli sohbetler edinebilir ve gününüzün yorgunluğunuzu Türk kahvenizi yudumlarken bu site üzerinde giderebilirsiniz. Sitemize üye olan bayanlar ile görüntülü bir şekilde sohbet ederken aynı zaman da yeni bir kişiyi tanımanın heyecanını yaşıyor olacaksınız. Sayfamızda genel odaları kullanarak burada online olan üyelerimizden istediğinize davet gönderebilirsiniz. Davetinizi kabul eden bayan ile özel odada konuşmaya başlayacaksınız. Konuşmalarınızın çok daha etkili bir şekilde geçmesi için sizinde bir kameranızın olması iyi olcaktır. Ancak kameranızın olmaması sohbet edemeyeceğiniz anlamına gelmez. Sayfamızdaki üyelerin kameraları mevcuttur. Ancak tabiki karşılıklı şekilde kamera kullanmak sohbeti çok daha keyifli hale getirmektedir. Bu nedenle görüntü kalitesi yüksek kameralar ile kameralı chat yapmanızı tavsiye ederiz.

Görüntülü Konuşma Siteleri Oldukça Popüler Olmuştur insanları daha yakından ilgilendirebilecek bir hizmet halinde sıcak olarakta zamanların daha hızlı geçmesi ve insanları eğlenceye dahil tutmak anlamındadır. Kameralı bir ortam hali tutturmak artık pek kolay olmadığı kadar odalarımız aktif olup yüzlerce sesli sohbet kullanıcısı ile bir arada en iyi şekilde hizmete devam demektedir.

Bir önceki yazımız olan Sesli chat siteleri başlıklı makalemizde Çet, Çet siteleri ve Çet sitesi hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:,,, 813 Okunma 19 Kas 2016

Yorumlar


Sen de Yorumla!