activex

Kameralı sohbetlere neden giremiyorum ve girmekte Problemi yaşıyorsunuz? Arkadaşlarınızdan sürekli ben ” Sesli chatte giremiyorum” diyerek yardım istiyor fakat yardım Alıyorsun

Bu yazımızda sesli chat sitelerine girişte en Çok rastlanan sorunları açıklamaya çalışacağız.

Sesli chat sitelerinde en çok rastlanan problemlerin basında Sesli chat java kurulumu hatası gelmektedir. Bir Çok arkadaşımız javayı vürüs olarak algılamakta ve javayı kurmadan siteye giriş yapmaya çalışmaktadır. Sunu belirtelim ki sesli chat sitelerinde sohbete bağlanmak için java kurulumu zorunludur ve hiç bir şekilde bu java virüs barındırmamaktadır.

Sesli chat java kurulumu resimli anlatım için TIKLAYINIZ

PROBLEMİN NE OLDUĞUNA KARAR VERİN

Sesli chat sitelerinde problem yaşamanıza neden olan problemin ne olduğuna karar vermeniz gerekir. Böylece sizden önce aynı problemi yaşayan kişilerin çözüme nasıl ulaştığını forumlardan öğrenebilir veya bu yazımızın yorum kısmından bize sorabilirsiniz. Böylece sorununuza en kısa sürede çözüm bulunacaktır.

AYNI ANDA 2 SESLİCHAT SİTESİNE GİRİŞ YAPAMAZSINIZ

Sesli chat sitelerine yakın zamana kadar sadece internet explorer brovserından giriş yapılabilirken speaky chatin güncelemesinden sonra bütün brovserlardan sesli chat sitelerine bağlanmak mümkün kılınmıştır.Kısaca Sesli chat sitelerine her brovserdan giriş yapılmaktadır.Mozilla ,google chrome gibi brovserlardan sesli chat sitelerinde sohbete bağlanmak için sadece java kurulumu esnasında ilgili patch kurmanız yeterlidir.

Sesli chat sitelerinde aynı anda iki sohbet penceresi acılamaz.Yani bir sesli chat sitesinde iken diğer bir siteye girme imkanınız yoktur.Günümüzde illegal programlarla bu mümkün olsada bizler bu programları kurmanızı önermiyoruz.Çünkü virüs mantığıyla çalışlar ve bilgisayarınızı dış tehditlere karşı açık bırakırlar.

YAŞADIĞINIZ SORUNLARI BİZE YAZIN CEVAPLAYALIM

Sesli chat sitelerine giremiyor ve kimse sizlere yardım etmiyormu. Seslidünya sohbet yönetimi olarak 7/24 canlı destek ile yasamıs olduğunuz sesli chat problemlerinin anında cevaplıyor ve sorunlarınıza çözüm buluyoruz.Sorunuzu sorarken?

1. Yasamıs olduğunuz sorunun hangi bölümde meydana geldiğini belirtiniz.Örnek ana sayfa,sohbet paneli gibi alanları belirtiniz.

2: Almış olduğunuz hatayı düzgün Türkçe cümleler kurarak bizlere yorum alanından iletiniz.

3: Lütfen yorum alanında sorunuzu sormadan önce, sizden önce aynı soruyu soran olup olmadığını kontrol ediniz ve çözüm üretilmişse o çözümü uygulayınız.

4: Aynı soruları sorarak flot yapmayınız.

Bir önceki yazımız olan Aktive X Yükle başlıklı makalemizde Activex download, Activex download windows 7 ve activex indir hakkında bilgiler verilmektedir.

707 Okunma 02 Oca 2017

Yorumlar


Sen de Yorumla!