activex

Melek Sohbet Odalarımızda

 

Sohbet etmeniz için gereken tüm altyapı ve işlevselliğe sahip olan sitemizde herşey oldukça kolay ve kullanım açısından basite indirgenmiştir.  Canlı chat Sohbet etmeniz için öncelikle kendinize ait bir nickiniz ve şifreniz olması gerekmektedir. Üyelik formu bulunmayan sistemimize en hızlı şekilde girerek sohbet etmeye başlayabiliyorsunuz.

 

Ana sayfada bulunan sesli sohbet linkine tıklayarak da sohbet sayfasına ulaşabilirsiniz. Sohbet bölümüne girdiğinizde nickinizi ve Enter tuşuna girerek odaya giriş yapıyorsunuz. Oda içerisinde hala popülerliğini koruyan Sesli sohbet sistemli bir yazılım bulunmaktadır. Tamamen güvenli ve seviyeli bir sohbet ortamı yaratan Seviyeli sohbet aynı zamanda sohbetin yanında diğer aktiviteleri de eksik etmiyor.

 

AKTİVİTE VE SESLI OYUN ODALARI

 

Sohbet odasına girdiğinizde sol alanda bulunan birçok farklı oda seçeneğini de görebilirsiniz. Radyolu sohbet dinlemek için #radyo, oyun için #oyun veya diğer alternatifler için siteye giriş yapmanız yeterli olacaktır. Özellikle yarışma ve oyun bölümlerinin sizleri çok eğlenceli dakikalar yaşatacağından emin olabilirsiniz.

 

Radyo sesli sohbet alanında hem müzik dinleyerek hem de diğer kullanıcılar ile seviyeli sesli sohbetler kurabilirsiniz. Bunların yanı sıra İslam ilgi alanına giren odaların da bulundurulması bu alana uygun kişilerin bu odaları tercih etmesini sağlamaktadır.

 

SOHBET EDERKEN MÜZIK DİNLEME YÖNLEMLERİ

 

Görüntülü Sohbet ederken Müzik dinlemek istiyorsanız sohbet penceresinin altında bulunan kullanıcı adını seçeneklerinden herhangi birisini tercih edebilirsiniz. Kullanıcı adını yazarak seçenekler arasında internet explorer, Winamp, Real Player, Windows Media Player gibi alternatifler de bulunmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Yetişkin Sesli Sohbet başlıklı makalemizde Yetişkin bayanlarla sohbet, Yetişkin chat ve Yetişkin kameralı sohbet hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:,,, 645 Okunma 29 Ağu 2017

Yorumlar


Sen de Yorumla!