activex

Türkiyenin Yeni Sohbet Sitesi! Mobil üzerinde sesli sohbet arkadaşı nasıl bulurum!

 

Erkek Arkadaş Nasıl Bulurum?

Sohbet Chat sadece sohbet yapmakla kalmadan chat yaparak karşısındaki üyeyi kendine bağlamak ve belki de kendini bir erkek arkadaşa sevdirmek için kullanılan sohbet yöntemidir. Sohbet chat online temele dayanan bir haberleşme ve konuşma eylemidir. Sohbet chat sayesinde diğer üyeler ile aynı zamanlı olarak görüşülür. Sohbet chat örneğin elektronik postadan çok farklı bir iletişim yöntemidir, elektronik postaya başka bir kullanıcı belki günler sonra görüp cevap verebilecek iken, sohbet chat olgusunda sohbet yapılan kişi aynı anda karşınızda ve sohbete hazır durumdadır.

Mobil sohbet
Mobil sohbet

Chat Sohbet sohbet sitelerinde chat yapan yüz binlerce üye bulunmaktadır. Chat sohbet siteleri arasında bizim sitemiz olan izmir sesli dünya Sohbet sitemizi de sayabiliriz. Yüz binlerce chat sohbet kullanıcısından birisi olmak ve üyeliksiz ve ücretsiz chat sohbet yapmak isterseniz siz de sitemize hemen giriş yapabilirsiniz. Etik kurallara uymak koşulu ile her türlü sohbeti yapabilir ve hiç bir ödeme yapmazsınız. Bunun gibi aynı zamanda chat sohbet sırasında büyük harfli sözcükler kullanmamakta da gerekir. Sohbet ortamında kullanılan büyük harfli sözcükler bağırma anlamına gelmektedir ve chat sohbet yapılan üyeyi azarladığınız anlamını taşır. Bu kural chat sohbet esnasında dikkat edilmesi gereken belli başlı bir kuraldır.

Sohbet Odaları Ücretsiz olup bizim izmir sesli dünya chat sitemizde dilediğiniz süre boyunca chat sohbetler yapmanız mümkündür. Bu süre içinde dilediğiniz üye ile rahatça sohbet edebilir, hakaret ve küfür etmeden karşınızdaki üye ile görüşebilirsiniz. Zaten kuralları başta belirleyen site yönetimi bu kurallara dikkat etmekte ve aykırı durumlarda üyeliğinize son verilmektedir. Bu nedenle hakaret ve küfür içeren sözcükler kullanmamaya dikkat etmek gerekir.

Bedava Chat sayesinde sohbet odaları üyeler tarafından ücretsiz olarak bedava chat yapabilirler. Ancak, argo sözcükler kullanmaktan kaçınmak ve karşısındaki üyeleri kırmamak da gerekir. Bunun gibi, imla kurallarına ve soğru sözcükler kullanılmaya özen gösterilmelidir. Bedava chat sitesinde sohbet amacıyla bulunan her üye, diğer üyeler ile görüşmek zorunda değildir. Bir üyeye aşırı ısrar etmek can sıkıntısına neden olabilir. Bu nedenle karşınızdaki üyeye sohbet etmek isteyip istemediğini sormadan sohbet etme konusunda baskı yapmamak gerekir.

Bir önceki yazımız olan Bayanlarla sesli sohbet başlıklı makalemizde Bayanlarla chat, Bayanlarla görüntülü sohbet ve Bayanlarla konuş hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:,, 646 Okunma 29 Ağu 2017

Yorumlar


Sen de Yorumla!