activex

Online sesli sohbet sizi diğer insanlarla tanıştıracak, bazen ilgilendiğiniz konularda bilgi edinmenizi sağlayacak, bazen de başka insanlarla tanıştırıp güzel vakit geçirmenizi sağlayacak sanal ortam hizmetidir. Bundan yaklaşık 30 sene kadar önce ilk kez ODTÜ tarafından gerçekleştirilen, ülkemizin ilk internet bağlantısı zamanla speakychat gibi sohbet programları ile yaygınlaşmış ve şimdilerde ise Whatsapp, Line, Viber, Telegram, Skype gibi iletişim ve sohbet programları gibi her türlü dosya ve resim aktarımına yardımcı olabilecek versiyonları ile insanların günlük yaşamlarındaki yerlerini almıştır. Bazılarımız hemen hemen her gün bu programlardan en az birini bir kaç kez kullanırken, bazılarımız ise tüm yaşamlarını iletişime ayırmış olup, adeta cep telefonu veya tablet ile yaşar duruma gelmiştir. Bu sayede uzaklıklar yakın hale gelmekte, iletişim süreleri kısalmakta ve kullanıcılar örneğin fotokopi veya faks eziyetinden de kurtulmaktadır.

Online Sıcak Sohbet

Online Sıcak Sohbet Sitesi olan izmir seslidunya sitesindeki pek çok farklı kategoride tanışma imkanı bulabileceğiniz insanlar ile pek çok konu üzerinde canlı sesli online sohbet imkanı bulabilir ve anlık olarak sohbet edebilirsiniz. Dilerseniz sohbet ettiğiniz insanlar ile gerçek anlamda da tanışabilir ve görüşebilirsiniz. Sitemizde dini sohbet, komik sohbet veya yetişkin sohbet odalarımız da mevcuttur ve sitemizdeki tüm sohbetlere katılmak tamamen ücretsizdir. İnsanların birbirlerine karşı gereken saygı ve nezaket kuralları içinde görüşmesi en önemli unsur olup, sitemiz ilkelerine uymayan sohbetler site yetkililerimiz tarafından anında engellenir. Sohbet siteleri her ne kadar iki veya daha fazla kişi arasında kullanılıyor olsa da sitede yapılan paylaşımlar o sitenin sorumlusu tarafından denetlenir ve bu her site için genellikle böyledir.

Online Sıcak Sohbet Odası öncelikle sohbet sitelerine bu amaçla giren üyelerin ilgi duydukları odalarda bir veya birden fazla arkadaş ile tanışıp, sohbet ettiği odalardır. Sohbet odalarında yakınlık kuran ve özel olarak birebir görüşmek isteyen üyeler için özel olarak görüşme imkanı da sağlayan izmirseslidunya Sohbet odaları farklı her yaştan kullanıcıların hizmetindedir. Üyeler istedikleri takdirde görüntülü sohbet de yapabilir ve birbirleri hakkındaki merakı bu şekilde de giderebilirler.

Bir önceki yazımız olan Sohbet odaları başlıklı makalemizde Güvenilir sohbet, Sesli etmek ve sohbet et hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar


Sen de Yorumla!