activex

Ekranlarda son zamanlarda sık sık karşılaştığımız ve sağlık alanında oldukça büyük başarılara imza atan İbrahim Saraçoğlu oldukça ünlü bir profesördür. Safranbolulu olan Saraçoğlu 1949 yılında doğmuştur ve hayatının ilerleyen zamanlarında başarılarıyla adından söz ettirmiştir. 1982 yılında Kimya eğitimini tamamladıktan sonra doktorasını yapmak için Avusturya Bilim Araştırma Fonu projesi üzerinde hazırladığı çalışmasını yapmış ve Graz Teknik Üniversitesi’nde tamamlamıştır. Doçentlikten sonra profesör olan İbrahim Saraçoğlu Türkiye üzerinde lab’lı deterjanlara geçilmesi aşamasında öncülük yapan kişiler arasında da yer almıştır. Günümüzde yayınladığı makaleleri ve medya üzerinde yaptığı açıklamalarla insan sağlığı üzerinde birçok araştırma yapmış ve özellikle zayıflama alanında büyük gelişmeler sağlamıştır.

İbrahim Saraçoğlu’nun Bitkisel Yöntemleri

Doğal tedavi yöntemlerini tercih eden Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu aynı zamanda brokolinin prostatit ve bph üzerindeki etkilerini bulan ve dünyaya tanıtan ilk kişi olarak ön plana çıkmıştır. Halen bitkilerin insanlar ve insan sağlığı üzerindeki etkilerini araştıran ve geliştirdiği tedavi yöntemleri ile büyük başarılar sağlayan İbrahim Saraçoğlu adına açtırdığı birçok web sitesi üzerinden hem Türkiye’de hem de diğer dünya ülkelerindeki hastaları ile görüşerek tedavi yöntemlerini uygulamaktadır. Yurtdışı çalışmalarında kendini oldukça iyi göstermiş olan ve belirli üniversitelerden patent alan Saraçoğlu, yayınladığı makaleleri ile düşüncelerini ve tedavi yöntemlerini açıklamaktadır. ‘İnsana hizmet Hakka hizmettir’ diyen İbrahim Saraçoğlu bilinenlerin saklanmamasını ve insanlar adına hizmette kullanılmasını vurgulamaktadır.

Son dönemlerde yanlış beslenme ve birçok sebepten dolayı fazla kiloların oluşması ve bundan rahatsız olan insanların istekleri üzerine birçok çalışmalar yapmış ve yaptığı bitki araştırmaları sonucunda oluşturduğu kürler ile zayıflamak için en doğal yöntemleri insanlar ile paylaşmıştır. Resmi web sayfalarında hazırladığı bitkisel ürünlerin satışını yapan Saraçoğlu kendisine ulaşmak isteyenler için hazırlanan bölümde mesajlara cevap vermekte ve birçok televizyon programında tedavi edici bilgilerini açıklamaktadır. Hem fiziksel hem de psikolojik birçok hastalığın çaresini kendi çapında yaptığı araştırmalar sonucunda açıklayan Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu aldığı eğitimler ve yaptığı araştırmalar sonucunda bitkisel ve doğal tedavi yöntemlerini tercih etmiş ve kilo vermek dahil tüm hastalıkların tedavisinde bu yönde uygulamalar yapmıştır. Aklınıza gelebilecek her türlü hastalık için geliştirdiği tedavi yöntemleri sayesinde her yaştan insan tarafından oldukça rağbet gören İbrahim Saraçoğlu, bu konudaki değerli araştırmalarını daha da geliştirebilmek için çalışmalarını sürdürmektedir.

Bir önceki yazımız olan Hollywood Diyeti ile Kilo Vermek Mümkün mü? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

466 Okunma 10 May 2017

Yorumlar


Sen de Yorumla!