activex

Rusya görüntülü chat, Bir çok kullanıcının tavsiyesi üzerine izmir seslidunya, Kullanıcılarının sayısı ve sitenin sunduğu iyi özellikler nedeniyle Ruslarla görüntülü sohbet için listemizde önde gelen sitelerden biridir. izmirseslidunya.com’un, sunduğu diğer Russia sohbet sitelerinin çoğuyla karşılaştırıldığında çok fazla seçenek sunuyor.
Hızlı bağlantısı, Görüntü kalitesi Yüksek video ekranını büyütebilme yeteneği ve kullanımı Bir çok insanın keyifle kolaylığı, izmir Sesli dünya Rusya Odasında bu sitenin herhangi bir anda neden 50.000’den fazla kullanıcıya sahip olduğunun nedenlerinden yalnızca birkaçı. Birçok odadan Oluşan hizmeti ve kalitesinde asla taviz vermeyen birini deneyin ve diğer insanlarla Canlı ve sesli sohbet ederek ya da Özel mesaj ve metin Sesli sohbeti yapmak için web kameranızla tek bir yerden bağlantı kurun. Ayrıca web kameranızın olması çokta önemli değil dilerseniz Mikrofon bile almadan kolayca yazılı sohbet ederek insanları daha kolay tanıya bilir ve zihninizi geliştirebilir konuşma sanatınızın en iyi duruma gelmesini sağlarsınız.
Sohbet Özelliği kullanmaya başlamak için Kameralı sohbet uygulamasının sayfa ortasındaki giriş bölümü kullanıcı adınızı yazmanız ve ücretsiz bir şekilde odalara rahatça bağlanma şansına sizde dahil olabilirsiniz.

Alexa sıralamasında ilk 5 k arasında yer alan bu Sesli site sürekli büyüyor ve bu kameralı siteleri söz konusu olduğunda gerçek bir kazanan. 2008 yılında izmir seslidunya, ülke seçimini ve siteyi daha da iyi hale getiren, Hızlı web kamerası olan kullanıcılarla bağlantı kurma seçeneğini ekledi. Ayrıca kullanıcılarıyla da en iyi hale gelmekte olacaklarından eminiz. Sitenin en çok  yaratıcıları çok yenilikçi olduğundan, hali hazırda sunulan önemli özelliklerin yanı sıra yeni bir yenilikler olup olmadığını görmek için her zaman siteyi kontrol ediyoruz.
Siteyi kullanmak için önce Giriş yapmalısınız ve içeride bulunan aktif ve sorunsuz odalarımızda, ardından istendiğinde web kameranızı takın ve bir sonraki kullanıcıyla Sohbet edebilmek için “Mikrofon” Alıp. Çok rahat bir şekilde konusabilir Güzel müzikler dinlete bilir armağanlar edebilir ayrıca Sitenin kullanımı oldukça kolaydır; Yazı olarak gelişen Sesli video iletişim ortamı yerini kameralı ve sesli sitesine bırakmıştır. Kullanıcılar yazı ile birebir konuşma ve Chatlar kurarken zaman kaybedebilmektedir. Ayrıca yüz ifadeleri ve ses tonlarının eksik kaldığı yazılı konuşma pek çok açıdan olumsuz sorunlar oluşturmaktadır. Yazı yazarak iletişim kurma yöntemi bir yönü ile de eski dönemlerde kalan bir Kameralı Sesli sohbet uygulaması olmaktadır. Eğlence ile Sesli sohbeti kullanıcılarına sunan site kamera ve ses sistemlerinin kullanılması ile oluşan daha eğlenceli Canlı sohbet odalarını kurmuştur.

Rusya Şehirleri;

Moskova                              Moskova                        10,126,424
2       Saint Petersburg                    Saint Petersburg                4,661,219
3       Novosibirsk                          Novosibirsk                       1,425,508
4       Nijni Novgorod                     Nizhny Novgorod              1,311,252
5       Yekaterinburg                       Sverdlovsk                        1,293,537
6       Samara                                 Samara                             1,157,880
7       Omsk                                   Omsk                                 1,134,016
8       Kazan                                   Tataristan                           1,105,289
9       Çelyabinsk                            Çelyabinsk                         1,077,174
10     Rostov-on-Don                     Rostov                              1,068,267
11     Ufa                                       Başkurdistan                       1,042,437
12     Volgograd                            Volgograd                          1,011,417
13     Perm                                    Perm                                  1,001,653
14     Krasnoyarsk                        Krasnoyarsk                          909,341
15     Saratov                                Saratov                                 873,055
16     Voronej                               Voronej                                 848,752
17     Tolyatti                                Samara                                  702,879
18     Krasnodar                          Krasnodar                             646,175
19     Ulyanovsk                           Ulyanovsk                             635,947
20     İjevsk                                  Udmurtya                              632,140

 

Bir önceki yazımız olan Yatakta Kadınlar Nelerden Hoşlanır başlıklı makalemizde Kadınlar yatakta ne ister, Yatakta bayanlar nelerden hoşlanır ve Yatakta kadın hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar


Sen de Yorumla!