activex

Evet değerli okurlarımız konumuz bugün Serbest kürsü olarak siyaset dünyasına adamış insanların burada fikirlerini sohbet ile sesli olarak dile getirmektedir.

Odalarımız mevcut olduğu kadar çoktur bu nedenle pek çok insan bu odalarda kendi iradesi ve düşüncesini sesli olarak dile getiriyor.

 

İzmir Sesli dünya serbest kürsü sohbet ve muhabbetleri

 

Serbest kürsü aslında herhangi bir konu ayırt edilmeksizin çeşitli fikir alışverişlerinin yapıldığı, herkesin her konuda söz sahibi olabileceği tartışma platformu olarak tanımlanabilir. Ama ben blogta “Serbest Kürsü” başlığı altında, tartışmaları da barındıran paylaşıma yönelik bir uygulama yapmak istiyorum. Daha önceleri blogta yazar olmak isteyenler için detaylı bir açıklama metni yazmıştım. Ama düşününce insanın yazarlık yapması için buna biraz vakit ayırmak zorunda olduğu kanısına vardım. Bu yüzden  hem blog dünyasına adım atmak isteyip zaman ayıramayacak olanlara bir deneyim kazandırmak, hemde her telden insanın günlük yaşamda dile getirmekten çekindiği konular dahil çeşitli fikirlerin açığa çıkmasını sağlamak için şöyle bir şey yapmak istiyorum.

Ara sıra kendi kendinize bir şeyler; atıyorum makale olur, hikaye olur, şiir olur, deneme olur, tartışma konusu olur, gündemle alakalı şeyler olur, dizi yorumları olur aklınıza ne gelirse… yazıyorsanız bunları blogta “serbest kürsü” kategorisi altında yayınlayabiliriz.

İlla yazı, şiir, hikaye yada türevi birşey olmak zorunda mı?

Kesinlikle böyle bir sınırlama koymuyorum, bir şarkıyı yeniden yorumlamışsınızdır, sesinize güveniyorsunuzdur ya da kendi yazdığınız şarkı sözlerini paylaşabilirsiniz, resim yeteneğiniz vardır yaptığınız bir resmi paylaşırsınız yada iyi karikatür çizersiniz paylaşmak istersiniz, paylaşımları sizin hayal gücünüze bırakıyorum. Belki de “iyi ben bunu facebook’ta myspace de de paylaşırım atraksiyona ne gerek var” diyebilirsiniz. Ben bu konuda blogtaki paylaşımların daha kalıcı olduğunu düşünüyorum, ki sizin burada yaptığınız paylaşımlar facebookta seslidünya sohbet fan sayfasında da paylaşılacak, sonuç olarak blog kitlesi farklı bir kitle… Ayrıca bazen ziyaretçilerimiz yayınlamamızı istedikleri paylaşımlarını “Yazar olmak isteyenler” sayfasına yorum olarak gönderiyorlar, bu yüzden Serbest Kürsü ile bu paylaşımları daha iyi değerlendirebiliriz.

Yapmanız gereken?

İki opsiyon var;

Birincisi

Sayfadaki menünün altındaki Kayıt ol linkini kullanarak bloga üye olup panelden yazınızı yazarsınız ve ben düzenleme gerekli ise düzenlemeleri yapıp yayınlarım. Zaten bloga üyeyseniz Giriş linkinden sisteme giriş yapıp yazınızı yazabilirsiniz. Panelin kullanımı konusunda istediğiniz taktirde size destek verebilirim.

İkincisi

Yazıyı, varsa resimleri yada diğer dosyaları bana gönderebilirsiniz. Detayları irtibata geçtikten sonra zaten konuşuruz.
İrtibata geçmek (detaylı bilgi almak için) için iletişim bölümünü kullanabilirsiniz. Ya da izmirseslidunya.com adresine mail atabilirsiniz. Bir şekilde iletişime geçip msn üzerinden yada Seslidünya sohbey yazarları dan yazılarınızı bana gönderebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Aktive X Yükle başlıklı makalemizde Activex download, Activex download windows 7 ve activex indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:,,, 624 Okunma 26 Ara 2016

Yorumlar


Sen de Yorumla!