activex

Bir çoğu kullanıcılarımız 18 sesli chat dediğimiz bu sistemimizde çok menün bir şekilde kalıyor, kameralı ve eğlencesine hoş bir sohbet sitedir.

18 yaş üstü sesli chat sitemizin otoritesi ve kadınlarla ayrıca erkeklerle muhabbet etmenin en güzel yolu belki çok cıvık ol derim neden çok ağır olduğun gibi olursan istediğin senin olur. Evet konularımız sıkça sizlere yazılarak anlatımı yapılır. Bir kadınla tanışmak her erkek için zorlayıcı bir durum olabilir. Profesyonel bir erkek olabilmeniz için size bir kadınla muhabbete başlamanın 10 yolunu göstereceğiz.

Şunu bir kere asla unutmayın herkes sohbet etmek ister ama herkes sohbet edemez neden sohbet edilemiyor nedir bu iletişimsizlik. Şimdi bakın artık ilkokul çocuklarında bacak kadar çocuklarda MSN yani messenger kullanır oldular yani herkes kullanıyor e ne oldu artık kalite düştü önceden neydi ya nerede o eski MSN zamanları hey yavrum hey kalmadı. Ama Artık izmirseslidunya.com var gayet seviyeli ve mizahi eğlenirken eğlendiren sohbet etmenin en kırak ve en bilmem ney falan olduğu yer işte burası bir kere sisteme 14 yaş aldı çocukların girmesi yasak bu en önemli şeyimiz. Ondan sonra belli kanallarımız var ve o kanallarda insanların gizemini koruyup sohbet ettikleri yer olan yer orası yani burası. Karıştı sanırım biraz :) ama sen benim demek istediğimi anladın.

 

Şimdi ilk başta kesinlikle selam verdikten sonra aslı isim ney falan tarzı banal sözcükleri unutun atın bi köşeye kullanmayın onları düşün bir sen kız olsan sana biri gelse dese isim ney asl felan konuşurmusun onunla konuşmazsın çünkü herkez o şekilde geliyor. Sen nasıl selam vericeksin ilk başta Merhaba diycen sonra büyük ihtimalle cevap vermiyecek ama sen sabırlısın gözüne kestirdin ve koparmalısın yoksa uyuyamazsın ama üzülme cevap vermesede yazını gördü şimdi ikinci vuruşu yapıcan şimdi sen duygu sömürüsümü yapcan yoksa biraz havalımı takılcan ona göre bi numara cekcez duygu sömürüsü yapıcaksan şöyle bir şey ile onun merak duygusunu kabartıcaksın. sanalda bile kızlar benimle konuşmuyor artık :( diyceksin o biraz meraklanacak tabi insanoglu olum sonucunda oda insan meraklanır yani son rovaşata ile muhabbete başlıycan şu an tek istedigim şey bir bayan sırdaş cok ihtiyacım var  bu sözle artık muhabbet başladı. Şimdi diger havalı yoldan konuşmayı tercih edicek arkadaşlarda ilk önce merhabadan sonra Benim gibi önemli bir şahsiyet sana selam veriyor almıyorsun seni tebrik etmek isterim. dersin tabi bayan arkadaş hemen zıplıycak senin kimsin ki felan diye senden hemen yapıştırcan gelecektiki aşkın  tabi oda gülücek sonrası sana kalıyor ama dikkat edin arkadaşlar ASL okul iş sorularını felan sormayın onları bi ara ben burda yazarım caktırmadan nasıl öğrenilceni.

Bir önceki yazımız olan Aktive X Yükle başlıklı makalemizde Activex download, Activex download windows 7 ve activex indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:, 571 Okunma 02 Oca 2017

Yorumlar


Sen de Yorumla!