activex

Sesli chat ile 18 serbest sohbet odalarına bağlanmak ve kameralı bire bir online bay bayanlar ile beraber muhabbet edebilirsiniz.

Sizlere izmirseslidunya.com sitemiz canlı konuşma ve iletişimi hızlı derece sunma için iyi bir arkadaşlık kurmak sizlere daha iyi olacağına varır. Serbest 18 sesli chat olarak bilinen yüzlerce insan bir odada sadece içeriği 18 + hızlı şekilde bağlana bilir ve kendinize aradığınız bay bayanı daha çok kolayca bula bilir ve en iyi odalarını sunuyoruz.

  1. Camfrog 18+ kullanıcılarına sohbet hizmeti veren bir başlıktasınız.
  2. Yeni arkadaşlıklara daha iyi olmasını sağlayan sesli iletişim sistemi.
  3. Camfrog sistemi nasıl kullanılır sesli ve kameralı sistemi.

Camfrog, merkezi Amerika’da bulunan, kullanıcıların isterlerse birebir yazılı, sesli, görüntülü konuşmalarını; isterlerse sohbet odalarına bağlanarak yine görüntülü, sesli, yazılı olarak iletişim kurmasını sağlayan bir video chat programıdır.

Programı isterseniz buraya tıklayarak bilgisayarınıza indirip kurabilirsiniz. Programın Türkçe desteği mevcut olup, kurulum aşamasında Türkçeyi seçmeniz durumunda program türkçe olarak kurulacaktır. Eğer program ingilizce olarak kurulmuş ise Actions / Change Language / Türkçe yi seçerek programı türkçe yapabilirsiniz.

Programı bilgisayarınıza indirip kurduktan sonra öncelikle kayıt olmanızı ne bir rumuz seçmenizi isteyecektir. Kayıt işlemini başarıyla tamamlayıp giriş yapmanız durumunda ekrana gelen pencere Camfrog’un ana penceresidir. Hemen pencerenin alt tarafından sohbet odalarının listesini açıp, bir oda seçerek odaya bağlanıp sohbet etmeye başlayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Aktive X Yükle başlıklı makalemizde Activex download, Activex download windows 7 ve activex indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:,,,, 925 Okunma 26 Ara 2016

Yorumlar


Sen de Yorumla!