activex

Sesli Chat OdasıSesli Chat Odası artık bilindiği üzere internet ve bilişim teknolojileri alanı gün geçtikçe büyümeye devam etmektedir. Geçmişten günümüze web ağında yapılan gelişmeler bu ağı kullananları yani bizleri de doğrudan etkilemekte ve sosyal yaşantımızı bu ağ üzerinde meydana getirilmiş sosyal paylaşım siteleri sayesinde aktarmaktayız. Sesli chat bir çok sohbet odasının sosyal ağlar arasında boy göstermekte ve sizlere hizmet vermektedir.

Sesli  Chat Odası ile neler yapılır nasıl sohbet edilir?

Bu Odaların ve kanallar sayesinde işlemekte ve speakychat veritabanlı olup sizlere hiç bir ücret talebi bulunmadan ve sınırsız bir biçimde hizmet sunmaktadır. Tüm dünya genelinde hangi ülkede, şehirde, ilçede, kasabada ya da köyde her yerde herkes gibi sizlerde kolay bir şekilde izmir seslidunya.com adresine bağlanabilirsiniz. Bir Sesli Chat‘e nasıl giriş yapabilmeniz için öncelikle speakychatin sitelere giriş için Chat odasına ilk öncelikle Activex Denetimi‘ni yüklemeniz ve bilgisayarınıza kurmanız gerekmektedir. Daha sonra kendinize ait bir rumuz belirleyip, cinsiyetinizi seçtikten sonra siteye giriş butonuna tıklayıp odalara erişim sağlayabilirsiniz.

Sesli chat kanalları

Sesli chat odasına girmeden önce üye olup, profil bilgilerinizi doldurup, hakkınızda kısmına bilgilerinizi verebilir, avatar kısmına kendi fotoğrafınızı koyabilir ve sitedeki kullanıcıların sizleri görmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca sitede Görüntülü, Kameralı sohbetler yapabilir ve görüntülü bir şekilde sohbet edebilirsiniz. Sitede online olan herkesle sesli olarakta görüşme yapabilir ve dilediğiniz kişiyle yakından tanışıp kaynaşabilirsiniz.

Seslichat odaları keyfi

Sitede bulunan sohbet, izdivaç, yarışma, oyun, müzik gibi Sesli chat odasında sende kendine bir odaya geçip eğlenebilir ve vaktinizi sınırsızca harcayabilir ve günün yorgunluğunu üzerinizden atıp, stressiz bir şekilde gününüzü geçirmenize yardımcı olabilirsiniz.

Sitemizin Odasına bağlana bilir ve sizlere verdiği bu imkanlardan yararlanmak isterseniz eğer kullandığınız web tarayıcısından Google arama motoruna sitemizin adresini yazıp, ana sayfada bulunan siteye giriş resmine tıklayıp aramıza katılabilirsiniz. Hepinize iyi sohbetler hayırlı günler dilerim.

Bir önceki yazımız olan Sesli izmir başlıklı makalemizde Sesliizmir hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:,,,,, 794 Okunma 13 Şub 2017

Yorumlar


Sen de Yorumla!