activex

Merhaba sevgili online kullanıcılarımız. Sizlerinde bildiği gibi yıllardır eğlence platformu olarak kullanılan sesli chat sesli sohbet ve görüntülü siteleri kameralı olmakla birlikte siz değerli kullanıcılarımızın boş vakitlerini geçirebileceği karşılıklı birebir sohbet chat yapabileceği bir platformdan oluşmaktadır. Dünyanın ve türkiyenin ileri gelen sitelerinden birisi olan izmir seslidunya 2008 yılından itibaren siz değerli kullanıcılarımıza hizmette sınır tanımaksızın güvenilir kadrosu ve ekibi ile ücretsiz sesli chat konuşma imkanı sağlamaktadır. Kişilerin genellikle arama motorlarında tıklamış ve girmiş olduğu sitemiz herkez tarafından beğenilen aktif kullanıcıları olan kişilerin kendi istekleri doğrultusunda girilen speaky chat odalarından oluşan en güzel sohbet sitelerinden bir tanesi olmakla birlikte bedava sistem, bedava kurulum imkanı verilen bir sitedir.

Siteye giriş yaparken kesinlikle kendi isteği doğrultusunda kişilerin sevdiği şarkıları çalabilmek, istediği platformda paylaşım yapabilmek kendi elinde olup 250 odası ile herkesin kendi kulak zevkine uygun oda seçeneği bulunmaktadır. Bu odaların kendine göre formatı bulunmaktadır. Sesli chat odalarında kamera açabilir, mikrofon alıp sesli konuşabilir, iki kişi ile karşı karşıya olarak mirc sistemi gibi sesli ve görüntülü panelde yazışabilirler. Aktif olarak tüm ziyaretçiler ile tanışma fırsatı bularak ve bunu gerekirse reale taşıyıp dostlukları sanal değilde kişisel olarak kendi özgür iradeleri ile kabul etmektedirler. Bu platformdan evlenerek tanışma fırsatı bulan kişiler de vardır.

Chatte bireyler kendileri eşi ile giriş yapıp çocukları olduğunda site sayesinde bir anı kazanıp aynı zamanda çocuklarına junior user lakabı takmaktadırlar. User anlamına gelen yani misafirlerimiz keyifli sohbetin kahve tadında olmasına bir olanak sağlar. Genellikle şahıs olarak rumuz kullanılmaktadır. İsteyen kendi ismi ile giriş yapıp avatar, animasyon, kafa ikonu ve daha bir çok seçeneğe sahip olmaktadır. Esunus panelci sayesinde görselliğe kavuşmuş olan güzel bir görünüme sahip olan geniş bir kitleye sahip olan izmir seslidunya sitesi misafir girişi, üye girişi, yetkili girişi seçenekleri ile sitemize giriş yapabilirler. Giriş yaptıktan sonra ilk defa girenler activex yükleyerek download java gibi basit kurulumlar ile rahatlıkla giriş yaparlar.

Siteye giriş tamamen ücretsiz olmakla birlikte bedava chat yapabilmek mobil sohbet, telefonda konuşabilmek ve bu platformda milyonlarca kişinin içerisinde kendini ifade edebilmektedirler.

Bir önceki yazımız olan Sesli Chat Kuralları başlıklı makalemizde Sesli Chate Bağlan, Sesli chatlere girmek ve Seslichat kuralı hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar


Sen de Yorumla!