activex

Sosyal ağda olan kendi Hayatınızda en büyük boşluğu dolduran kişilerdir. ‘ Sesli Sohbet Girişi ’ kelimesini tüm samimiyetiyle taşırlar. Aranızdaki güven tartışılmazdır, bütün sebeplerden yan yana olursunuz.

Sohbet ederken nelere dikkat etmeliyiz?

Yakışıklı olmanız ya da çok güzel olmanız karşınızdaki kişiyi etkilemek için daha önemli olabilir, ancak unutmayın ki konuşma şekliniz ve Sesli sohbet sırasındaki davranışlarınız da karşınızdaki kişiyi etkilemeniz için dikkat etmeniz gerekenlerden. Eğer hoşlandığınız kişiyi etkilemek için sohbet sırasında nelere dikkat etmeniz gerektiğiniz merak ediyorsanız yazımıza bir göz atın.

Sesli Sohbette Samimi Olmak?

Sesli Sohbet ederken karşımızdakini etkilemek için dikkat etmeniz gerekenlerden bir diğeri de samimi davranıyor olmanızdır. Eğer karşınızdaki sizin samimi olduğunuza inanırsa o da size aynı şekilde yaklaşacaktır. Karşınızdakini etkilemek için Sesli chat sırasında doğal davranmak da büyük önem taşır. Olduğunuzdan başka görünmeye çalışmanın size hiçbir artı katmayacağını aklınızdan çıkarmayın.

Sesli Konuşurken Vücut Dili?

Konuşurken kullandığınız vücut diliniz de karşınızdaki kişiyi etkileyecek unsurlardan. Kameralı Sohbet sırasında size bir şeyler anlatan kişiyi dinlediğinizi ona mutlaka hissettirin. Bunun için, o konuşurken gözlerinin içine bakmanız, karşılıklı oturuyorsanız öne doğru hafifçe eğilmeniz ve siz bir şeyler anlatıyorsanız jestlerinizi doğru biçimde kullanmanız çok önemlidir. Aynı şekilde, masadaki oturuşunuz dik olmalı ve duruşunuz kendinize güvendiğinizi belli etmelidir.

Sesli sohbet ile arkadaşlık nasıl yapılır?

 

Tartışmalara, kelimelere çok takılmazsınız çünkü gerçek arkadaşlıkta sözler değil de davranışlar daha önemlidir. İhtiyacınız olduğunda sizin için her şeyi göze alabilirler, sonucu pek önemli değildir onlar için. Kendinize artık güvenmeye başladıysanız cesaretiniz varsa durmamalısınız. Kaybetmeye değmeyecek kişileri es geçmeyin.

Bir önceki yazımız olan kültürlü insanlarla sohbet başlıklı makalemizde Kültür edebiyat, Kültür sohbet ve Kültürlü hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:,, 677 Okunma 01 May 2017

Yorumlar


Sen de Yorumla!