activex

Değerli kullanıcılar bu makalemizde Yarışma sesli chat sitelerinde sıkça düzenlenen yarışmalar hakkında bilgi vereceğiz.

Arkadaşlar bir çok sesli sohbet sitesi şiir, kelime oyunu, oda doldurma ve bilgi yarışmaları düzenlerler. Ödüllü yarışmalar diye reklam duyurusu yapılsa da herhangi bir ödül verilmez.  Ödül verildiği söylenen kullanıcıların çoğu site sahibidir. Farklı nicklerle yarışmaya katılım sağlayıp ödülü kendilerine verirler.  Yani kazanan site sahibi olur.

O yüzden sizlere tavsiyemiz bu tarz yarışma duyurularına itimat etmeyiniz. Bunlar bi nevi Useri yanıltma siteye toplama stratejisidir.  Biz Yarışma seslichat ailesi olarak daima gerçekci olmayı seçtik.  Örneğin bahsi geçen yarışmaların hepsi sitemizde de yapılmaktadır.  Ödül olarak ise yetki alımı, vip üyelik alımı veya Ana sayfamız da en iyi kullanıcılar kısmında profilinizi yayınlıyoruz. Eğlenmek ve eğlendirmenin amaç edildiği sohbet sitelerinde sizlerin eğlenceli vakitler geçirmenizi sağlayabiliyorsak amacımıza ulaşmışız demektir. Kısacası bizde her şey net yalan dolan ile hiç bir işlemimiz olmadı olamaz.

Arkadaşlar sesli chat yarışma odamıza veya diğer formatlar da sizlere hizmet sağlayan odalarımıza bağlanmak için sesli sohbete bağlan yazan yere giriş yapmanız yeterli olacaktır. Keyifli vakitler geçirmeniz dileği ile iyi sohbetler dileriz.

Bir önceki yazımız olan Sesli Görüntülü sohbet başlıklı makalemizde Görüntülü chat, Görüntülü sohbet ücretsiz ve Ücretsiz sesli görüntülü chat hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar


Sen de Yorumla!