activex

Sesli WhatsApp Chat Sohbet Araması, aileniz ve arkadaşlarınız başka bir ülkede olsalar bile WhatsApp sesli sohbet üzerinden ücretsiz olarak onlarla konuşmanızı sağlar. Şu anda, Sesli Görüntülü WhatsApp Arama ile özelliği bir çok kullanıcı ile artık Bilgisayar başında olan kişiler WhatsApp sohbet kanalına ağırlık giriş yaparak online olan kişilerle bir arada rahat bir şekilde sohbet edebilirler.

WhatsApp Sesli Speakychat birleşimi?

Whatsapp’a sesli sohbet arama özelliği geldi, kullanıcılar sesli görüşmeleri Whatsapp chat odası üzerinden yapmaya başladı. Ancak kullanıcıların göz ardı etmemesi gereken bir nokta var: O da Whatsapp’ta yapılan görüşmelerin internet kullanıcıları artık Speakychat Denilen bir sistem üzerinde çok hızlıca tutulmaya başladı. Bunun için daha çok kolay hale gelerek evde bilgisayar başında bulunan aileler sevdikleriniz uzakta ise özel mesajlaşma ve özel mesaj atarak görüntülü özeliğine sahip olması insanların daha çok bağımlılık haline gelmesini sağlamıştır. Dünyanın her yerinde katılabilir ve SpeakyChat Javasını yükleyerek sizde bu ortama eşlik edebilirsiniz.

Çok kısa zamanda Mobil üzerinde giriş olacak mı?

Mobil üzerinde odalar açılıyor bu sistem ile kullanıcılar yakın zamanda mobil üzerinde WhatsApp mobil sohbet kullanıcıları yoğun ilgiyle karşılanacaktır. İlk olarak Android kullanıcılarına açılan özellik için iPhone kullancıları ise üzülmesin. Çünkü, WhatsApp’ın ücretsiz sesli görüşme özelliği bu ay içinde iOS kullanıcıları için de aktif olacak. Bütün Android kullanıcıları rahat bir şekilde giriş yapabileceklerdir.

Bir önceki yazımız olan Almanya görüntülü chat siteleri başlıklı makalemizde Alman sohbet, Almanya arkadaşlık siteleri ve Almanya evli sohbet hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar


Sen de Yorumla!