activex

Popüler ortamların önde gelen sitelerden biri ise SesliDünya bütün sitelerin arasında en çok renk veren sitelerden biridir.

Güncel yazısıyla ve otoriter bir hizmet altında devam eden ve elit çevrelere hitap ederek yola çıkan aynı zamanda Webcamlı bir sesli sohbet sitesi olduğunu iyi biliyoruz.

Sesli Dünya Canlı sohbet

Kendi sektöründe ve zamanlaması içinde hızla büyüyen ilk sitelerden biri olmasına rağmen halen kendi seviyesinde devam ederek daha çok yol kat ederek güzelleşen bir sistemdir.

Bir önceki yazımız olan Sesli Sohbet Dünya başlıklı makalemizde Sesli dunya, Sesli dünyada ve Sesli Dünyadalar hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar(2)
  • Murat
   Murat Haziran 5, 2019

   Yeni dönem teknolojisini kusursuz bir şekilde kullanmanıza yardımcı oluyoruz. Bildiğiniz gibi sosyal medya sayesinde insanlar sohbet etme fırsatı buluyor ve yeni arkadaşlar kazanıyor. Sesli chat siteleri de bu konuda sizlere yardımcı olacak mecralardan bir tanesidir. Kendinizi güvende hissedeceğiniz ve küfürsüz bir ortamda yer alacağınız çok sayıda mecra var. Biz de bu adreslerden bir tanesiyiz ve dilerseniz sesli sohbetin ne olduğunu hep birlikte öğrenelim. Karşınızdaki kişi ile yazışmadan sesli olarak sohbet etmenize yardımcı olan bir uygulamalar bütünüdür. Bu sayede sizler de konuşmak istediğiniz kişi ile saniyeler içerisinde iletişim kurabilirsiniz.

   • admin
    admin Haziran 5, 2019

    Sesli dünya için yeni mekanlarında Bilinçli internet kullanımı oldukça önem kazanıyor. Sonuç olarak bizler tavsiyemizi yaptık bu söylediklerimiz sadece sohbet siteleri için değil tüm sesli site için geçerlidir.
    Lütfen dikkatli olunuz. Gerçek bir Sohbet odasında bay ve bayanlarla kim sohbet etmeyi istemezki ? Biz sizlere SesliDunya olarak gerçek kullanıcılar ile gerçek bir sesli dünya adresinde sohbet etmeyi talep ediyoruz. Eğer ciddi bir biçimde internet kullanıyorsanız sürekli olarak alışkanlık haline geldiyse bu durum. Sizin diğer insanlardan daha fazla dikkat ederek interneti kullanmanızda yarar vardır.

    Özellikle arkadaşlık ve sohbet sitelerini yoğun olarak kullanıyorsanız bu yazıyı dikkate almanızda yarar vardır.
    Kişisel bilgilerini isteyen sitelerden uzak durun ve asla bilgilerinizi o siteye yazmayın bir paylaşım da bulunmayın.
    Bilinmesi gerekir ki o siteler paravan olarak kurulmuşlardır yani belirli bir kitleye hizmet etmek yerine geçici olarak kurulmuştur ve sizlerin bilgilerinizi alıp başka yerlerde sizi zora sokacak şekillerde kullanmak suretiyle açılmış yerlerdir.


Sen de Yorumla!