activex

Merhaba sevgili okurlarımız bugün ki konumuz sizlere Seslidunya yarışma odasında bahsedeceğim internet kullanıcıların yoğun ilgisiyle karşılaşan yarışma odamızı sevenler çok oluyor. Bizler bu sebeple sizlere daha çok etkinlik ve düzenlemeler getirmek üzere yaptığımız bütün etkinliklerden sizlere yazıyoruz. Türkiyenin en çok tercih edilen sitelerden birisi olan İzmir seslidunya.com bütün sesli sohbet kullanıcısına daha iyi hizmet verebilmek adına sizlerledir.

Sesli sohbet yarışma kullanıcıları sitemiz de sizler için ödüllü yarışmalar düzenlenecektir. Bu yarışmalar nedir, ne zaman sesli yarışma düzenlenecektir ve bu sesli chat yarışma etkinliğimize kimler katılabilir onun hakkında bilgilendireceğim. Odalarımızda nasıl bir yarışma düzenlene bilir neler kazana bilirsiniz evet bunları yazıyoruz ama hepsi gerçek kazanan 50 tl kontör kazana bilir ve kontör kullanmıyorsanız 50 Tlyi hesabınıza direk yollaya biliyoruz.

Türkiyenin son zamanların seçkin yarışmalarından birinde olduğunuzu asla unutmayınız. Sesli sohbet sitelerinden biri olan sitemiz İzmir seslidunya.com bütün kullanıcısına hizmet vere bilmek adına çaba Sarfeder.

Sitemiz de Hiç bir şekilde sizlere yarışma şartı sunulmamaktadır. Yarışmalarımız hafta sonu yapılacaktır. Sizlerde Sesli sohbet odalarında yarışmalarımıza katılabilmek için sitemizi takip ediniz.

Bir önceki yazımız olan Sesli chat dünya başlıklı makalemizde Chat dunyaları, Chat dünyası ve Sesli dünyası hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:,, 715 Okunma 08 Kas 2016

Yorumlar


Sen de Yorumla!