activex

SesliGerçek, hayatımızda en güvenli ve en mutlu bir şekilde eğlendiğimiz bir aile ortamıdır. Alt yapısı bir oda sayesinde olan bu siteler farklı farklı odalarında kullanıcılarına sohbet imkanı tanımaktadır. Bu sesli Gerçek odaları yurt dışında bir firmaya ait olup speakychat adı altında bir yönetime sahiptir. Giriş yapan insanlar bu odalar içerisinde eğlenir, keyif dolu anlar yaşar ve huzur bulur. Kişi kapasite sınırı olmadan bu odalara giren insanlar her odanın belli bir kuralına uyup oda sahibinin belirlemiş olduğu bu kurallara uymak zorundadırlar.

Sesli chat odalarının amacı internet başında veya günlük yaşatısında yalnızlık çeken insanları bu siteler üzerinde bir araya toplayıp seviyeli bir şekilde aile ortamı kurmatır. Her geçen gün yeni bir kullanıcının giriş yapmasıyla birlikte artış sağlayan bu ortamlarda insanlar keyiflerine bakıp bir aile ortamı kurmak için giriş yapmaktadır.

Odalar tamamen kaliteli olup hiç bir zorluk çekmeden mikrofonda konuşma imkanı tanıyor ve aynı anda kamera sistemi ile de insanların dikkatini üzerine çekmeyı başaran bir sistem olup 2005 yılından günümüze kadar hala aktifliğini sürdürmektedir. Her insan rahatlıkla girebilir ve yurt içi, yurt dışı farketmeden her insanına giriş imkanını tanımıştır.

Anasayfamız üzerinde başka konu paylaşımlarımıza göz atıp bilgi edinebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan SesliMik.com, Sesli Mik Alarak Sohbet Etmenin keyfi başlıklı makalemizde Mik Sohbet, Mikrofon sohbet odaları ve Mikrofonlu sohbet hakkında bilgiler verilmektedir.

32 Okunma 01 Haz 2019

Yorumlar


Sen de Yorumla!