activex

Sevgiliye Sözler ile bulunan değerli sayfamızda sevgiliye güzel sözler, sevgiliye en güzel sözler, sevgiliye aşk sözlerini bulabilirsiniz.

>>Ad koyunca büyüsü bozulur diye, isimsiz, izinsiz, içimden seviyorum seni.

>>Yaptığım şakanın ardından gözlerimin içine bakıp ”Aşk Olsun” dediğinde, ”Keşke” demek için can atı

>> Kalbimi sana emanet etsem korur musun? Dilimin ucundaki cennet sevdamın sonundaki ‘ömrüm’ olur musun?

>> Bir günümü Sensiz Geçirmek Çok Ağır geliyor inan bana sevgilim seninle her saniyenin değerini biliyorum ama saniyeler senin değerini hala bilmiyor bebeğim

>> Ne aradiysam bilki sende bulmusum Senden öncesi yoktu seninle var olmusum Sende bütün özlemler Sende bütün gelecek Beni bende arama Ben artik sen olmusum.

>> Sen geleceğimizin mutluluğu mazilerimizin unutulmaz insanı olarak kalıcaksın sevgilim seninle ben

>>Ben Aşkı Sana ihaneti Kara Toprağa Yazdım Sevgilim Ben Aşkım Sensin ihanetim Kara Toprağa hediyemdir.

>> Ben Senin Sadece Güzel Günlerinde Yanında Değilim Kötü Günündede Yanındayım Sevgilim Seni Değişmem Hiçbirşeye unutma Sevgilim.

>> ben Seninle Sevmeyi öğrendim Sevgilim, Sen girmeden önce hayatıma yalanlar içinde kaybolmuşum yeni vardım farkına Seviyorum seni Unutma Bunuda

>> Biricik Sevgilim Seninle Başlaya Sevgim şimdi kocaman bir aşk ateşine dönüştü seviyorum seni.

>> Seviyorum Derken Kalbim Titriyor Yanında herşey yalan bir sen gerçek geliyorsun gözlerim senden başkasını görmüyor sevgilim.

>> Ya gözlerin aklimda Yada aklim adinda Ya hayalin karsimda Ya Sesin kulagimda Ya ben çildiriyorum yada çok seviyorum Ya sevmek çok güzel Yada sevilen çok ö

>> O kadar güzelsin ki yüzüne bakamyyorum. Titriyor ellerim, ellerini tutamyyorum. Dolanyp sarasym geliyor saramyyorum. Öylesine ba?anmy?ym ki sensiz duramyyorum.

>> Günesin buz tuttugu yerde bir alev görürsen bil ki o yalniz senin için yanan kalbimdir.

>> Rüzgar alabildiğine hırçın, yağmur alabildiğine inatçı, yüreğim ise onlara inat sanki bir liman, tıpkı gözlerindeki huzur gibi.

>>Bir gece ay bana sordu neden seni aglatan bir kızla berabersin? Aya baktim ve dedimki Sen hiç gökyüzünden vazgeç
http://www.izmirseslidunya.com/kategori/guzel-sozler
>>Sen çatlayan dudagimda bir damla su, içimdeki yasama tutkusu, avuçlarima düsen kar tanesi. Sen! Sevgilim, Sevdigim, Taptigim, Herseyimsin. S.Ç.S.

>>Askim; gökyüzünde bir yıldız seç. Senin kadar güzel ve parlak olsun. Benim içinde bir yildiz seç, parlakligi önemli degil yeterki sana yakin

>>Sen hiç denizlerin dibine bakinca yemyesil ormanlari gördün mü? lmkansiz deme! çünkü ben senin gözlerine bakinca ölülerin bile sahit olmadigi o cenneti gördüm.

>>Seni çok özledim. Seni her özledigimde kalbime bir yildiz çizdim. Seni ne kadar özledigimi bilmek istermisin? Sayende bir gökyüzüne sahibim canim!

>> Gözlerinden süzülen bir damla yas olmak isterdim. Gözlerinden dogup, yanaklarindan süzülüp, dudaklarinda ölmek iç

>> Eğer geceler seni düşündüğüm kadar uzun olsaydı, sabah hiç olmazdı.

>> Sen en büyük sevgiyi hak edecek kadar mükemmel ama herkesin hak edemeyecegi kadar ö

>> Gecemidir insanı hüzünlendiren Yoksa insanmidir hüzünlenmek için geceyi bekleyen?Gecemidir seni bana düsündüren,Yoksabenmiyim seni düsünmek içingeceyi bekleyen?

>> Sen benim hayatımda oldugun sürece ne sen kimseye rakip, ne de kimse sana rakipti. Çünkü sen benim için daima tektin.

>> Ne insanlar tanidim yıldızlar gibiydiler. Hepsi göklerdeydi, parliyordu. Ama ben seni, günesi seçtim. Bir günes için bin yildizdan vazgeçtim.

>> Seni yildizlara benzetiyorum onlar kadar etkileyici, çekici ve güzelsin, ama aranizda tek fark var, onlar milyonlarca sen birta

>> Sen Allaha dilenen dilek, göklere uzanan ellerimsin. Sen gözümden süzülen yas, tek düşüncem, hasretimsin. Sen yasadigim ömür, en güzel günlerimsin.

>> Ne uçanda Gözüm Ne kaçana sözüm ben Seni Bulmuşum Hayatı Unutmuşum

>> iLkim Oldun Bu hayatta Sonum olucaksun Sevgilim Bunuda Unutma.

>> Rüyalarımdaki melek sözlerimdeki nefes hayata karşı duruşumsun sevgilim, seninle güçlüyüm seninle bir bütünüm bu hayatta sevgilim.

>> Kalbin kadar Ellerinde Sıcak Sevgilim Elerini tutunca Kalbim ısınıyor inan bana

>> Bugün Ellerimiz Mutlulukla Ayrıldı Yarın Bugünden Daha Fazla Bağlanacak Ellerimiz Birbirine Sevgilim Kalbimizn Aynası Gözlerimiz Ve Ellerimiz.

>> uzayıp giden yıllar herşeyi söküp götürüyor ömrümüzden ellerim sana kenetli sevgilim kimse sökemez seni benden.

>> Sevgilim Sen benim gecelerimin Yıldızı Sabahlarımın Güneşi Kalbimin Hayat Damarları Ruhumun iLahısın Hayatım Sen Benim Dünyamın içinde Bir Dünyasın Seviyorum Seni Sevgilim.

>> Saçların Rüzgar Gibi Gözlerin Elmas Gibi Dudakların Gül Kırmızısı işte bu benim hayatımın biriciği seviyorum seni

>> ikimiz için bir yol çizdim umut ve sevgi dolu agaçlar diktim sıcak ve miss kokulu saf duygular koydum önümüze benimle gelirmisin Bu Yolda Sevgilim?

>> Ben Seni Artık Müziklerde Değil Şiirlerde Değil Sözlerde Değil yanımda Yaşamak istiyorum

>> Elimde Olsa Dünyanın En Yüksek Zirvesine Çıkıp Dünyanın EN Büyük Aşkını Yani Aşkımızı Haykırıcam Sevgilim.

>> Sen Okulda Dersimin Ortasında hayal Kurduğum Sevgilimsin Sen her tenefus Zili Çaldığında Seni Görmek için Beklediğim Çıkışlarımsın ve Sen Defterlerime Adını Doldurduğum Biricik Sevgilimsin Çünki Sen

>> Yarınlarımın Sıcak Sabahı, Sıcak Sabahlarımın Yarınlarısın

>> Hayatımın Bütün Zamanı Senin Sevgilim Senin için Zamanı Çıkarırım hayatımdan Sevgilim

>> Ben Seni iLk Gördüğüm gibi Değil Hep Hayal Ettiğim Gibi Sevdim Sevgilim.

>> ucsuz bucaksız bir şehrin içindeyim bebeğim hadi güzelliğinle kalbinin sıcaklıgıyla bu şehri güzelleştir bu şehir sensiz çekilmez sevgilim.

>> Sen Büyük Bir okyanusun içinde Gizemli Ve bir Okadarda Etkileyici Bir Adasın Sevgilim Seninle Yaşadığım için Mutluyum Sevgilim.

>> Yarınların Ufkundayım Kalbimle, Seni bekliyorum Sıcacık Sevgimle Seni özlüyorum haydi gel benimle sevgilim yarınlarımıza yelken açalım.

>> Küçük Bir Su Damlası Kadar Narin Ve Güzelsin

>> Kavgalar Sevgiyi, Sevgiler Kavgayi getirir çogu zaman hayatımıza ben kavgalarımda Sevdim Seni Severken kavga Etmeyi Sevdim Seninle Sevgilim Kırgın Değilim Sana Meleğim.

>> Sevmek Seninle Güzel Sevilmek Güzel Sözlerinle Güzel Sen bana O Güzel Tebessümünle Bak her zaman Bende Yaşamak için Savaşayım Bu Zalim Hayatta Sevgilim.

>> Güzeliğinle Başlayan Hayatım Ellerinde Son Bulsun Sevgilim Seni Çok Seviyorum.

Bir önceki yazımız olan Seni Seviyorum Sözleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorumlar


Sen de Yorumla!