activex

Ücretsiz birebir sohbet kullanıcıları sizlerin beklediği ve istediği en güzel sesli sohbet sistemi sizleri bekliyor.

Bire bir sohbet ve mutluluk ; yaşamımızın temel amacıdır. Tüm çabalarımız onun içindir. Birebir ücretsiz sohbet, Yemek yemek, gezmek, eğlenmek, para kazanmak, arkadaşlarla olmak, ibadet etmek, bir amaç için çabalamak, kendimizi geliştirmek vs. tümünün altında bize verdiği mutluluk vardır. Sadece olumlu davranışlar değil, olumsuz davranışlar ve yaşantılar da mutluluk amacına hizmet eder.  Bire bir sohbet ederek hayatınıza yeni bir insanı alıp arkadaşlık açısında güzel birebir ücretsiz sohbet odalarında keyif yapabilirsiniz.

İnsanların diğer insanlarla internet üzerinden bağlantı kurmaları –birinin doğum gününü izmir seslidünya üzerinden kutlamak, Sesli sohbete birinin terfisini “Birebir sohbet” etmek, Sesli chat’ta bir fotoğrafa yorumda bulunmak vb.- , maymunların birbirlerini tımar ettiklerinde aldıkları hazza benzer bir mutluluk hissi yaratıyor. speakychat firmasının verdiği bu güzel bu mutluluğu şöyle açıklıyor: “Bütün bunlar ‘Ben seninle ilgileniyorum’ demenin bir yoludur. Primatların birbirlerinin pirelerini ayıklamaları gibi insanlar da karşılıklılık beklentisi içine girer. Birinin durumunu beğendiğimizde, onun da bizim durumumuzu beğenmesini bekleriz.”

Bir önceki yazımız olan Sesli sohbet et başlıklı makalemizde Görüntülü sohbet et, Kameralı sohbet et ve Sesli et hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar


Sen de Yorumla!