activex

Üzüm diyeti vücudumuzu toksinlerden arıtıp, enerji düşmesini engellediği gibi aksine fazla fazla enerji depolamanıza, bunun yanı sırada fazla kilolarımızı da yok etmemizi sağlıyor.

Bildiğiniz üzere mevsim değişim zamanlarında vücudumuz bir çok vitamine, proteine ihtiyaç duymaktadır. Üzüm diyeti, bu değişim zamanlarında en büyük destekçiniz olacak ve vücudun bütün ihtiyaçlarını karşılayacaktır. Bu diyet fazlası ile dengeli olduğu gibi uygulaması da bir o kadar pratik olan eğlenceli ve eski formunuzu yakalamanıza çözüm olacak bir uygulamadır.

Üzüm diyeti, vücudumuzdan toksinleri atarak, ihtiyacınız olan tüm enerjiyi depolayıp 3 gün içinde 3 kilo vermemizi sağlayacaktır. Bu diyet ile bir yandan kilo verirken bir yandan da değişiklik gösteren olumsuz mevsimsel şartlarına karşı vücudumuzu hazırlayabilirsiniz.

Üzüm diyetini, birinci gününde çok sıkıcı bir program olarak görebilirsiniz. Fakat uygulamaya başladıktan sonra hiç zor bir diyet olmadığını, aksine çok zahmetsizce yapılan bir uygulama olduğunu açıkça fark edeceksiniz. Dayanmanız gereken en zor aşama birinci gün. Üzüm diyetinin ilk günü sabreder ve pes etmezseniz, ikinci ve üçüncü günleri çok daha rahat bir şekilde geçeceğinizden hiç şüpheniz olmasın.

Uyandıktan Sonra:

1 bardak ılık su

Kahvaltı:

1 bardak üzüm suyu, sütlü yulaf ezmesi ve 1 kaşık bal

Ara Öğünler:

1 bardak ılık su ve 1 bardak üzüm suyu

Öğle ve akşam:

1 bardak üzüm suyu, sütlü yulaf ezmesi ve 1 kaşık bal

Yatmadan önce:

1 bardak ılık su ve 1 bardak üzüm suyu.

Bir önceki yazımız olan Evinizi ilaçlarken çocuğunuz kanser olmasın başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorumlar


Sen de Yorumla!