activex

Yıldız Sesli Chat gün içerisinde milyonlarca kişimizin Google arama motoru üzerinden giriş yaptığı ve eğlenceli dakikalar geçirdiği bir yerdir. Her geçen gün beraberinde bir yenisi eklenen sesli chat siteleri günden güne kullanıcı sayılarını büyütmüş ve güzel seviyeli ortam oluşturmaları için gece gündüz emek vermiştir. Dünya üzerindeki ülkeler içerisinden giriş yapabilen kullanıcılar, sesli chat odalara bağlanıp aktif insanlarla özel yazışma ve toplum içerisindeki yazım yerinde konuşup keyif dolu anlar geçiriyorlar. Sosyal medya üzerinde de ayrıca bir yaygınlaşma hali alan bu siteler günden güne çıkarılan imkanlar ve yeni yeni uygulamaları ile insanların gönlünü kazanmayı başarıyor.

Fakat günümüz insanları giriş yaptıktan sonra bazı tereddütler içerisinde kalıyor. Bu ise karşı taraftaki kullanıcının gerçek olup olmadığıdır. Bayan rumuzu ile giriş yapan erkekler veyahut erkek rumuzuyla giriş yapan bayanlar mutlaka oluyor. Kimisi reklam amaçlı bunu yapıyor kimisi de eğlence amaçlı bunu yapıyor. Şöyle bir şeyde oluyorki kişiler bot sistemi diye bildikleri bir program ile sesli chat içerisine nick sokabiliyor.

Bir kişinin canlı olup olmadığını onun yazışmalarından veyahut konuşuyorsanız ondan sesli chat sitesi içerisinde mikrofon almasını veya kamerasını açmasını söyleyip böylece teyit etmiş olabilirsiniz. Kesinlikle hiç bir kullanıcıya bu tür siteler içerisinde güvenliğiniz açısından adres bilgilerinizi vermeyin.

Güvenmediğiniz, sizi rahatsız eden kişileri engelleyerek yazmasını önleyebilirsiniz. Siteler bu amaçla zaten olup bu tarz komutlarıyla birlikte kullanıcıların kendi isteklerine göre tercih sunabiliyor.

Giriş yaptığınızda tüm bunları zaman içerisinde görebilecek ve ortama alışarak artık bizim ailemizin bir parçası olacaksınız. Tüm sorularınız veya aklınızda kalan her şey için bir önceki yazımız olan Sesli Chat başlığımıza göz atabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan SesliAlan.com, Sesli Alan Girişi Hemen Tıklayın başlıklı makalemizde Alan sohbet ve Alansesli hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:, 31 Okunma 01 Haz 2019

Yorumlar


Sen de Yorumla!