activex

Herkesin denediği birden fazla kilo verme yöntemi vardır ve bu yöntemler kişiden kişiye farklılık gösterir ve herkesin aldığı sonuç aynı olmaz. Bu yöntemler arasında en basit olanı ve genel de en çok tercih edilenler arasında zayıflama çayları ile kiloları vermek gelmektedir. Bu zayıflama çaylarını temin edebileceğiniz yerler arasında en başta aktarlar gelmektedir. Bunun peşi sıra eczaneler ve evde hazırlayıp uygulayabileceğimiz birçok zayıflama çayı örneği bulunmaktadır. Evde hazırlayıp uygulayacağımız çaylar hazır olarak temin ettiğimiz çaylara göre daha sağlıklı ve güvenilirdir. Bunun yanı sıra bütçe olarak da cebimize katkı sağlayacaktır. Evde kolaylıkla hazırlayabileceğimiz ve çoğunlukla olumlu sonuçlar aldığımız zayıflama çayı tarifi hakkında bilgi verelim;

Tarifini verip yaptıracağımız bu çayı 2 ay süresince içmeniz gerekmektedir. Sadece bu şekilde uygulamamız halinde istediğimiz kiloya ulaşabiliriz. 1 tatlı kaşığı rezenenin içerisine yedi yaprak yeşil nane, bir tutam zencefil, bir limonun çeyreği, iki adet kakule tohumu katılacak. Limon kabuğu ile birlikte atılması gerekiyor ve kakule tohumunun da yeşil olanını tercih etmemiz gerekiyor. Malzemelerin tümünü belirli bir sırada yapmaya gerek duymadan karıştırıyoruz ve bir çaydanlık yardımı ile su kaynatıp, kaynamış olan su içerisine de bütün bu çıkardığımız karışımı ekliyoruz. Ortalama olarak 10 dakika ile 15 dakika demlenmeye bırakıp bekliyoruz. Tekrar kanama olmamasını engellemek için ocağın altını kapatıyoruz. Bu çayı aç karına kahvaltı yapmadan önce bir bardak içiyoruz. Bunun akabinde yatmadan önce de bir bardak daha içiyoruz. Bu uygulamayı günlük iki defa sabah aç karına ve uyumadan önce olacak biçimde 3 ay boyunca uyguluyoruz.

Düzenli bir biçimde ve aksatmadığınız sürece bu bitki çayı vasıtası ile fazla kilolardan rahatlıkla kurtulabileceğinizi unutmayınız. Fazla kilolarınızı verip kurtulduktan sonra belirli bir forma geldiğinizde de aynı formu ve dinçliği korumanız için bu bitki çayını tüketmeye devam edebilirsiniz. Çayı gereğinden fazla bir biçimde tüketmeniz halinde olumsuz etkilerinin olabileceği gibi az ya da eksik bir şekilde tüketmeniz kilo verme işleminde başarısız olacağını gösterir. Bundan dolayı zayıflama çayını kullanırken vermiş olduğumuz bilgilere tam uyup, aşırıya da kaçmadan uygulamanız gerekmektedir.

Bir önceki yazımız olan Kuru Ciltler İçin Bakım Önerileri başlıklı makalemizde kuru ciltler için bitkisel çözüm, kuru ciltler için doğal nemlendirici ve kuru ciltler için krem hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar


Sen de Yorumla!